Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Święty spokój!  (Przeczytany 36287 razy)

puma

  • Gość
Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #90 dnia: 07 Listopad, 2018, 19:37 »
Według mojej orientacji jesteś na forum"odstępczym" kilka lat.
Męczyłeś tego nadzorcę grupy i siebie tyle czasu.

Gandalfku nie słuchaj go. To nie wątpliwie świadczy o Twojej inteligencji że robiłeś nadzorce w kretyna.Brawo Ty :D Zanim odpiszesz na górny post pomyśl sobie ile lat  ten nadzorca starsi i reszta ferajny robili Ciebie w bambuko :)


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #91 dnia: 07 Listopad, 2018, 19:47 »
Reskator się myli. Ja mam swoje przemyślenia i mojego toku myślenia nic nie zatrzyma. Wystarczy przejrzeć wątki z moją osobą. Mój stan duchowo - umysłowy ewaluował. 
« Ostatnia zmiana: 07 Listopad, 2018, 19:57 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline dziewiatka

Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #92 dnia: 08 Listopad, 2018, 18:27 »
Droga do zapomnienia jest prosta.Czego oczy nie widzą to nie pamiętają.Najpierw opuszczamy zebrania potem sprawozdanie staje się nieregularne i w końcu jest jego brak .to jest ważne by na początku było nie regularne ,to sprawi kłopot statystyczny nadzorcy grupy i odetchnie z ulgą gdy takiego sprawozdania nie będzie wcale.Potem to tylko czekanie na wizytę i przygotowanie się by powiedzieć ,że ma się wątpliwości i potrzebujesz czasu.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #93 dnia: 08 Listopad, 2018, 18:41 »
No to jestem na drugim etapie. Zebrania sobie odpuściłem. Mój nadzorca także sobie daje luz jak nie odpowiadam na sms, ale tatuś duchowy nęka mnie telefonami. Próbuje nie zdawać sprawozdania, aby o mnie całkowicie zapomnieli. Ale dzięki dziewiątka za radę.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


puma

  • Gość
Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #94 dnia: 09 Listopad, 2018, 12:01 »
tatuś duchowy nęka mnie telefonami. 

To zastanawiające, że jak oni czyli Świadkowie nękają to nie jest to nękanie tylko wszystko jest ok.I jak nachodzą to też jest ok.I możesz razy tysiąc im mówić, żeby nie przychodzili bo masz awantury przez to.Nawet jak w karcie ternu zaznaczysz to i tak nie raz  przychodzą... no ale im wolno są Świadkami


Offline Ślepy

Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #95 dnia: 10 Listopad, 2018, 10:46 »
u nas jest podobnie jak u Gandalfa
kilka miesięcy bez zebrań,o miesiąc dłużej bez zdawania owocu i jaki efekt?
grupowy milczy, bracia milczą...prawie wszyscy milczą niczym kamień rzucony w wode!   :o
ale to chyba taki standard w większości przypadków u ŚJ
dziękować Bogu, że otworzył nam oczy no to wszystko :D

dziś taka pinka pogoda a my sobie na zakupy jedziemy jak te światusy zamiast do 'suszby' ludzióf nawracać...  :P
toż to szook jest!
 
Gandalfie bedzie lepiej!  8-)


puma

  • Gość
Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #96 dnia: 10 Listopad, 2018, 11:04 »
No i bardzo dobrze :) zakupy to jest taka terapeutyczna rzecz poprawiająca humor :) Macie czas na spokojnie przymierzyć , dopasować pooglądać a nie na łeb na szyje bo zaraz gdzieś trzeba biec.Co to za życie w ciągłym pośpiechu 8-) 8-) 8-) Relax , czas dla rodziny i przyjaciół też jest ważny bo wtedy ładuje się baterie :)


Offline zaocznie wywalony

Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #97 dnia: 10 Listopad, 2018, 11:12 »
u nas jest podobnie jak u Gandalfa
kilka miesięcy bez zebrań,o miesiąc dłużej bez zdawania owocu i jaki efekt?
grupowy milczy, bracia milczą...prawie wszyscy milczą niczym kamień rzucony w wode!   :o
ale to chyba taki standard w większości przypadków u ŚJ
dziękować Bogu, że otworzył nam oczy no to wszystko :D

dziś taka pinka pogoda a my sobie na zakupy jedziemy jak te światusy zamiast do 'suszby' ludzióf nawracać...  :P
toż to szook jest!
 
Gandalfie bedzie lepiej!  8-)
Niestety, ale we wszystkich znanych mi przypadkach (w moim osobistym też) normą jest "cisza i spokój" po odsunięciu się na bok od zboru, ale do czasu - gdy dowiedzą się że masz wątpliwości albo coś do kogoś powiedziałeś, zaczną szukać tzw. haka, więc i zaczynają się "interesować". Tyle że nie w znaczeniu pozytywnym (chociaż w ich własnym mniemaniu pewnie tak myślą) a po prostu chcą mieć dowody, licząc że pewnie coś wygadasz albo zrobisz.
Jak "się interesują" to już powód do niepokoju, bo wiadomo że coś szukają albo i już mają, ale jak na razie za mało na KS.


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #98 dnia: 05 Grudzień, 2018, 20:10 »
Witam wszystkich. Dziś jest piąty dzień grudnia i jak na razie cisza na telefonie. Jestem zaskoczony. Ani sms o owoc, ani telefonu, że ze mną coś nie tak!
Na razie pozytywnie!
Pozdrawiam wszystkich osuwających się w niebyt organizacyjny.
« Ostatnia zmiana: 05 Grudzień, 2018, 20:36 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Ola

  • Gość
Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #99 dnia: 05 Grudzień, 2018, 20:39 »
Witam wszystkich. Dziś jest piąty dzień grudnia i jak na razie cisza na telefonie. Jestem zaskoczony. Ani sms o owoc, ani telefonu, że ze mną coś nie tak!
Na razie pozytywnie!
Pozdrawiam wszystkich osuwających się w niebyt organizacyjny.

Do mnie przyszedł SMS wczoraj z upomnieniem o owoc... a też myślałam, że o mnie zapomniano...


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #100 dnia: 05 Grudzień, 2018, 20:45 »
Do mnie przyszedł SMS wczoraj z upomnieniem o owoc... a też myślałam, że o mnie zapomniano...
[/b][/size]
To fatalnie, ja próbuje i nie tracę nadziei.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Ola

  • Gość
Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #101 dnia: 05 Grudzień, 2018, 20:51 »

To fatalnie, ja próbuje i nie tracę nadziei.

Oby Ci się udało wymigać, święty spokój to bardzo cenna rzecz będę trzymać kciuki za ciszę z ich strony wobec Twojej osoby.
Pozdrawiam.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #102 dnia: 06 Grudzień, 2018, 12:20 »
Gandalf Szary-i nie ominął Ciebie MIKOŁAJEK


puma

  • Gość
Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #103 dnia: 06 Grudzień, 2018, 19:12 »
:D


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Święty spokój!
« Odpowiedź #104 dnia: 06 Grudzień, 2018, 20:26 »
Gandalf Szary-i nie ominął Ciebie MIKOŁAJEK
[/b][/size]
Dzięki Nadaszyniaku. Niestety Mikołaj nie przyszedł, a piwa nie pije. Ale miło z twojej strony :)
« Ostatnia zmiana: 06 Grudzień, 2018, 20:50 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,