Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: W Australi chyba nie do wszystkich dotarła informacja z Komisji Królewskiej  (Przeczytany 4154 razy)

Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
W dniu dzisiejszym mój ojciec opublikował na FB takie oto foto.... Czyżby informacje o zatajaniu pedofilii nie dotarły nawet do stróżów prawa? Co o tym myślicie?
Co za parówy z tych gliniarzy...
« Ostatnia zmiana: 15 Wrzesień, 2018, 20:13 wysłana przez Szycha »


Offline josh82

W dziwnym miejscu stoi ten wózek. Może skonfiskowany ;)


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
szacowałem że wózek stoi w zoo ;)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
moje trzy grosze:
sądząc po geście p.policjantów(kciuk w górze), to ''dobra robota'' a wózek stoi jako rekwizyt- nie wiem czy dobra robota Policji czy (Ww)???!!, trudno wydedukować ich wyrażenie na zdjęciu.
 


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...

A skad jakis tam policjant ma wiedziec o aferze  pedofilskiej  u SJ ?   ???
W TV tez o tym na wszystkich kanalach nie  mowiono .
To bardzo specyficzny temat , ktorym interesuja sie przede wszystkim odstepcy .


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Ale chyba każdy się interesuje co się dzieje, bądź działo w jego kraju??? Tak więc zakładam że stróżów prawa uczulili na "piękne świadkowskie oczy"?


Offline Estera

Ale chyba każdy się interesuje co się dzieje, bądź działo w jego kraju??? Tak więc zakładam że stróżów prawa uczulili na "piękne świadkowskie oczy"?
   Jak widzisz, chyba nie koniecznie, skoro sobie takie fotki promienne strzelili.
   Z książeczkami edukacyjnymi w rękach.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Matylda

Ale chyba każdy się interesuje co się dzieje, bądź działo w jego kraju??? Tak więc zakładam że stróżów prawa uczulili na "piękne świadkowskie oczy"?

Szyszka a co Ty dzisiaj w takim bojowym nastroju?
Znaczy ja wolę że w bojowym bo jest hasło,jest dyskusja ;D 8-)
A tatuś że tak docieknę :P to świadkiem jest?


Offline Sebastian

mnie ta fotka skojarzyła się zupełnie inaczej - jako wyraz będącej w świecie cywilizacji zachodniej (Australię mimo położenia na wschodzie należy do tejże cywilizacji zaliczyć) prawie że "obowiązkiem" tzw. poprawności politycznej

nie wiem czy pamiętacie, ale krótko po ataku na WTC (parę dni temu była 17-sta rocznica) prezydent George Bush junior spotkał się z przedstawicielami społeczności muzułmańskiej w USA i bredził coś o "religii pokoju" (czy sam wierzył w prawdziwość wypowiadanych bredni, nie mam pojęcia)...

może w Australii podobnie: jest komisja królewska są przesłuchania, ale władza robi jakieś kroki wizerunkowe aby pokazać że nie zwalcza religijności jako takiej...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Szycha

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 499
  • Polubień: 1647
  • Bądź Sobą - jw.org miej w... tam gdzie chcesz...
Szyszka a co Ty dzisiaj w takim bojowym nastroju?
Znaczy ja wolę że w bojowym bo jest hasło,jest dyskusja ;D 8-)
A tatuś że tak docieknę :P to świadkiem jest?
Hej Matyldo... tatuś świadek że hoho... zasłużony dla jw.org... trzymał dłoń F. Franza, posiada biblię gdańską z jego autografem, były obwodowy... wieloletni starszy...  :)
« Ostatnia zmiana: 15 Wrzesień, 2018, 22:51 wysłana przez Szycha »


Offline Matylda

Odp: W Australi chyba nie do wszystkich dotarła informacja z Komisji Królewskiej
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Wrzesień, 2018, 22:50 »
Hej Matyldo... tatuś świadek że hoho... zasłużony... trzymał dłoń F. Franza, były obwodowy... wieloletni starszy...  :)

 ::) Łoj Bosze,to nie grzech,ale wstyd ;D ;D
Tak sie dopytuje bo nie zrozumiałam co szanowny tatuś miał na myśli wstawiając te fotki,czy sie chciał pochwalić,czy kogoś ośmieszyć.
Teraz rozumiem ;D Dumny chłopina jest :-\
Oj kurcze czy my nie mogliśmy się w innych rodzinach urodzić ???


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: W Australi chyba nie do wszystkich dotarła informacja z Komisji Królewskiej
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Wrzesień, 2018, 08:19 »
Nie wiemy  o czym  ci  Cop´s  rozmawiali ze SJ zanim zrobili sobie ta fotke .
Ale ...  znajac taktyke glosicieli w takich przypadkach , mozna sie domyslac , ze wydawanie swiadectwa policjantom szlo w kierunku  pokazania , ze zostanie  SJ  oznacza  bycie uczciwym obywatelem  i szanowanie wladz .
No to , "panowie wladze" , geby od ucha do ucha  i kciuki w gore ... ;D


Offline Sebastian

Odp: W Australi chyba nie do wszystkich dotarła informacja z Komisji Królewskiej
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Wrzesień, 2018, 22:50 »
nie znam szczegółów obowiązującej w krainie kangurów ustawy o zabezpieczaniu imprez masowych, ale (jeśli nie jest to ogrodzenie zoo ale ogrodzenie jakiegoś obiektu sportowego na którym odbywa sie kongres to) w ciemno mogę założyć się o dwa piwa że przepis jakiś tam nakazuje aby miejscowa policja oddelegowała kogoś do zapewniania porządku podczas imprezy masowej

możemy krytykować ŚJ za różne rzeczy ale raczej nie za bijatyki podczas kongresu; nie słyszałem także aby wyznawcy Jehowy wnosili na teren stadionu kije bejsbolowe, granaty itd itp.

jeśli tym dwom policjantom trafiła się służba przy ochranianiu kongresu to mogą być bardzo zadowoleni gdyż dniówka zostanie im wypłacona a mało się napracują i cały dzień nie będą odczuwać żadnego zagrożenia dla swojego zdrowia i życia

« Ostatnia zmiana: 16 Wrzesień, 2018, 22:54 wysłana przez Sebastian »
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline uncja

Odp: W Australi chyba nie do wszystkich dotarła informacja z Komisji Królewskiej
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 00:42 »

może w Australii podobnie: jest komisja królewska są przesłuchania, ale władza robi jakieś kroki wizerunkowe aby pokazać że nie zwalcza religijności jako takiej...

Komisja dotyczyła ukrywania pedofilii w rożnych religiach,  SJ wypadli fatalnie nie jako jedyni. W tej chwili dużo więcej mówi się o pedofilii w KK a to z tej racji iz zasię tej religii jest znacznie większy Swat jest taki dziwny ze pierdniecie księcia Georga jest niusem równie ważnym jak miliony umierających w
Sudanie Proporcje  swiata sa  jak z krzywego zwierciadła. Pedofilia u SJ ze wzgledu na rozmiar tej religii jest czymś mniej istotnym od pedofilii w KK - mimo ze odsetki przypadków są dość podobne.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: W Australi chyba nie do wszystkich dotarła informacja z Komisji Królewskiej
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Wrzesień, 2018, 08:45 »

Co za parówy z tych gliniarzy...
Patrząc na tego po prawej obstawiam jak wyżej :)