Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dzień Dobry TVN.  (Przeczytany 20053 razy)

Offline Estera

Odp: Dzień Dobry TVN.
« Odpowiedź #120 dnia: 24 Wrzesień, 2018, 12:56 »
Pozwólcie mi pisać a w trzy dni wasze forum runie na ryja !!! ;) ;) ;)
   No to się kolego powziąłeś zadania, całkowicie awykonalnego.
   Tylko, proszę Cię załóż jeden swój wątek, na którym będziesz te swoje wywody "prawdziwe" umieszczał.
   Nie zaśmiecaj wszystkich wątków po kolei.
   Czekamy na Twój ARMAGEDON DLA TEGO FORUM ;)
   Zabieraj się do pracy.
   Czas, START.
   ;D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline mav

  • Ja tu tylko sprzątam
  • Wiadomości: 1 228
  • Polubień: 6988
  • Nie sztuka się godzić, sztuką jest się wcale nie pokłócić.
Odp: Dzień Dobry TVN.
« Odpowiedź #121 dnia: 24 Wrzesień, 2018, 13:48 »
Proponuję podjąć to pseudochrystusowe wyzwanie trampka, pozwolić mu pisać, by w ciągu trzech dni forum runęło na ryja. Jeśli po trzech dniach nasze forum, nasza Świątynia Prawdy nadal będzie istnieć to będzie oznaczać, że albo trampek nie jest naet smrodu z trampka wart, albo Ktoś to forum odbudował.  ;)

Ten człowiek miał już wielokrotnie możliwość pokazania czego jest wart zanim dostał bana. Pokazał, że jedyne co potrafi, to nas obrażać i w kółko powtarzać te same "argumenty" na obronę swojej sekty. Co więcej, wielokrotnie rejestrował nowe konta w nadziei, że nie połapiemy się, że ich właścicielami jest jedna i ta sama osoba. Nie widzę powodu, by nadal pozwalać mu zaśmiecać forum swoimi wpisami.


Offline Roszada

Odp: Dzień Dobry TVN.
« Odpowiedź #122 dnia: 24 Wrzesień, 2018, 13:51 »
z pozwoleniem na swobodne pisanie to bym nie przesadzał (nie chcę aby trampek mógł napaskudzić w każdym watku) ale przydałaby sie możliwość zbierania całej jego twórczości w wyodrębnionym dziale "mikrobiologicznym" ;)

O właśnie.
To jest racja.


Offline Krystian

Odp: Dzień Dobry TVN.
« Odpowiedź #123 dnia: 11 Październik, 2018, 20:33 »
Salomonowi też ze wszystkimi żonami oraz nałożnicami Jehowa śluby dał?! 😲😲😲

Oczywiście. Dlatego wbrew temu, co naucza CK, poligamia jest przez Boga dozwolona.
« Ostatnia zmiana: 11 Październik, 2018, 20:35 wysłana przez Krystian »
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"