Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Brat Bogumił - the series  (Przeczytany 81362 razy)

Offline lukier

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #300 dnia: 02 Październik, 2018, 20:06 »
Ewa, o Pawle Bobkowskim rozmawiamy tutaj :)


Offline ewa11

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #301 dnia: 02 Październik, 2018, 20:09 »
Ewa, o Pawle Bobkowskim rozmawiamy tutaj :)
Ale autor chyba napisał, że wszystkie wariujemy na punkcie Bogumiła.


Offline lukier

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #302 dnia: 02 Październik, 2018, 20:12 »
A no tak, sorki przeczytałam jeszcze raz, mój błąd. Pisałam o Bobkowskim. A to na punkcie Bogumiła jak najbardziej szalejemy ;) przynajmniej ja :)


Offline ewa11

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #303 dnia: 02 Październik, 2018, 20:20 »
A no tak, sorki przeczytałam jeszcze raz, mój błąd. Pisałam o Bobkowskim. A to na punkcie Bogumiła jak najbardziej szalejemy ;) przynajmniej ja :)
Paweł fajny, ale jednak trochę piz...a. Jakby miał jaja i rozum, to ukręciłby jakąś zgrabną intrygę na Bogumiła.

Na przykład mógłby się wprosić pod byle pretekstem na obiad do niego, czegoś mu dosypać do jedzenia czy picia, a potem wpuścić panią lekkich obyczajów w negliżu i zrobić jej i Bogumiłowi zdjęcia w niedwuznacznych pozycjach. A potem powiedzieć, że przyszedł do Bogumiła w jakiejś sprawie zborowej, zobaczył uchylone drzwi, co go lekko zaniepokoiło, więc wszedł i zobaczył to, co zobaczył. I na wszelki wypadek porobił zdjęcia, żeby je pokazać innym starszym w zborze, coby oni - oczywiście w trosce o czystość tego zboru - porozmawiali w duchu braterskiej miłości z winowajcą. Wszak poszlaki niemoralności ewidentne. :D

Ech, z tym nowym światłem to naprawdę teraz łatwo uknuć intrygę na kogokolwiek w zborze. :)
« Ostatnia zmiana: 02 Październik, 2018, 20:23 wysłana przez ewa11 »


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #304 dnia: 02 Październik, 2018, 20:58 »
nic nie wiemy jaki jest w łóżku

Macie farta, chętnie wam opowiem, jaki Bogumił jest w łóżku.

Otóż Bogumił w łóżku...zawsze śpi na prawym boku, pochrapując przy tym. Na stopy ubiera granatowe skarpety z akrylu, bo marznie w nogi i później podczas snu tymi nogami bezwiednie przebiera, zwłaszcza jeśli śni mu się koszmar. Lewą rękę zawsze wykłada na kołdrę, podczas gdy prawą pod kołdrą zawsze przez nieuwagę podczas snu przygniata cielskiem, tak że krew przestaje dopływać i jak budzi się rano, to czucia w niej nie ma. Następnie siada na łóżku i przez jakąś minutę macha taką uwiędłą ręką, z lekką paniką zastanawiając się czy i tym razem czucie zdoła wrócić, czy może trzeba będzie jechać na pogotowie i amputować, bo obumarła. Następnie wyłącza mechaniczny budzik, który właśnie zaczął brzęczeć - nie korzysta w tej kwestii z aplikacji telefonu,  bo ma dwie lewe ręce do techniki, w tym jedną akurat zwiędłą - z westchnieniem wydobywa się spod barłogu i idzie do łazienki wziąć prysznic i ogolić się brzytwą, ewentualnie przyciąć wąsa.

Taki jest w łóżku.
« Ostatnia zmiana: 02 Październik, 2018, 21:07 wysłana przez Ekskluzywna Inkluzywność »


Offline ewa11

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #305 dnia: 02 Październik, 2018, 21:12 »
Macie farta, chętnie wam opowiem, jaki Bogumił jest w łóżku.

Otóż Bogumił w łóżku...zawsze śpi na prawym boku, pochrapując przy tym. Na stopy ubiera granatowe skarpety z akrylu, bo marznie w nogi i później podczas snu tymi nogami bezwiednie przebiera, zwłaszcza jeśli śni mu się koszmar. Lewą rękę zawsze wykłada na kołdrę, podczas gdy prawą pod kołdrą zawsze przez nieuwagę podczas snu przygniata cielskiem, tak że krew przestaje dopływać i jak budzi się rano, to czucia w niej nie ma. Następnie siada na łóżku i przez jakąś minutę macha taką uwiędłą ręką, z lekką paniką zastanawiając się czy i tym razem czucie zdoła wrócić, czy może trzeba będzie jechać na pogotowie i amputować, bo obumarła. Następnie wyłącza mechaniczny budzik, który właśnie zaczął brzęczeć - nie korzysta w tej kwestii z aplikacji telefonu,  bo ma dwie lewe ręce do techniki, w tym jedną akurat zwiędłą - z westchnieniem wydobywa się spod barłogu i idzie do łazienki wziąć prysznic i ogolić się brzytwą, ewentualnie przyciąć wąsa.

Taki jest w łóżku.
Wszystko jestem w stanie zrozumieć, ale za budzik rano zabiłabym. :D
W dodatku tradycyjny. Nie dość, ze rano dzwoni, to jeszcze tyka. Nienawidzę tykających zegarów.
« Ostatnia zmiana: 02 Październik, 2018, 21:14 wysłana przez ewa11 »


Offline Sebastian

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #306 dnia: 03 Październik, 2018, 00:45 »
W którym wątku na tym forum,padło stwierdzenie,że racja bytu forum skończy się w momencie upadku org-a.
Śmiem twierdzić, że sama seria "Brat Bogumił" jest w stanie utrzymać forum, tak długo jak długo autor będzie pisać :)
forum nie straci sensu gdy jw.org upadnie, forum straci swój sens gdy umrze ostatni człowiek który był kiedyś świadkiem Jehowy - gdyż my wszyscy jesteśmy doświadczeni okaleczeni i ukształtowani przez organizację która częściowo za nasza zgodą a częściowo samowolnie odcisnęła na nas swoje piętno
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline ewa11

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #307 dnia: 03 Październik, 2018, 08:00 »
Otóż Bogumił w łóżku...zawsze śpi na prawym boku, pochrapując przy tym. Na stopy ubiera granatowe skarpety z akrylu, bo marznie w nogi i później podczas snu tymi nogami bezwiednie przebiera
Ideał. :)


Offline Szarańcza

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #308 dnia: 06 Październik, 2018, 22:43 »
Panie Ekskluzywny,
I ja polubiam Pana twórczość. Łasy Pan jest na lubiki ale nie chce mi się już klikać wszystkich epizodów więc "lubię" tylko pierwszy.
Jest to chyba jedyny typ beletrystyki, który czytuję ;) Za to nie leży mi jakoś klimat tarantinowski, więc epizod Bogumiła - morderczego pogromcy fałszywego kultu i żądnego krwi (byle nie z transfuzji) wyzwoliciela naiwnych (nie)dziewic - po prostu mi nie leży.
Nie zaprzeczę jednak, że w tym wątku rozrywka przednia, zatem pisz Pan dalej!


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #309 dnia: 06 Październik, 2018, 22:52 »
Panie Ekskluzywny,
I ja polubiam Pana twórczość. Łasy Pan jest na lubiki ale nie chce mi się już klikać wszystkich epizodów więc "lubię" tylko pierwszy.

Zaprawdę powiadam ci, córko - Jeden komentarz, choćby najbardziej lakoniczny, wart jest 5 lubików :) I czyż autor nie zostawi swoich kilkuset poprzednich lubików i nie pójdzie przeczytać owego komentarza choćby i w szabas? I czyż nie jest większa radość z komentarza każdego nowego czytelnika niżeli z powtarzających się wyrazów uznania stałych czytelników? Ale niech i oni nie ustają, bo czyż nie umówiliśmy się na kolejne epizody? :)
« Ostatnia zmiana: 06 Październik, 2018, 22:54 wysłana przez Ekskluzywna Inkluzywność »


Offline Szarańcza

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #310 dnia: 06 Październik, 2018, 23:10 »
Córko? Czyli przyznajesz się, że jesteś moim ojcem. Wisisz mi zatem paręnaście lat alimentów ;)
Chwała Wielkiemu Potworowi Spaghetti gdyż poprzez forum  dał mi poznać mego ojca i zarobić na dom oraz podróż dookoła świata już w tym systemie rzeczy, bez specjalnych mocy :D


Offline Villa Ella

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #311 dnia: 07 Październik, 2018, 07:24 »
Bogumił jak Elvis, wiecznie żywy! Dobrze, dobrze... Fabuła podoba mi się różnie: raz bardziej, raz mniej. Ale piszesz fantastycznie. Masz wyrazisty styl, używasz ciekawych środków wyrazu. Jestem chronicznym, nieuleczalnym książkofilem i to, co tworzysz, bardzo mi odpowiada. Gdybyś kiedykolwiek zdecydował się na wydanie tego drukiem, chociażby w postaci e-booka, z pewnością bym kupiła. Zdaje się, że nie jest specjalnie trudno zachować anonimowość. Pomyśl nad tym może, szkoda, żeby twój talent nie przynosił tobie wymiernych korzyści... Pozdrawiam.
Obojętnie czy postąpisz według czyjejś rady, czy według własnego uznania, konsekwencje zawsze poniesiesz  ty sam.


Offline Safari

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #312 dnia: 07 Październik, 2018, 08:05 »
Macie farta, chętnie wam opowiem, jaki Bogumił jest w łóżku.

Otóż Bogumił w łóżku...zawsze śpi na prawym boku, pochrapując przy tym. Na stopy ubiera granatowe skarpety z akrylu, bo marznie w nogi i później podczas snu tymi nogami bezwiednie przebiera, zwłaszcza jeśli śni mu się koszmar. Lewą rękę zawsze wykłada na kołdrę, podczas gdy prawą pod kołdrą zawsze przez nieuwagę podczas snu przygniata cielskiem, tak że krew przestaje dopływać i jak budzi się rano, to czucia w niej nie ma. Następnie siada na łóżku i przez jakąś minutę macha taką uwiędłą ręką, z lekką paniką zastanawiając się czy i tym razem czucie zdoła wrócić, czy może trzeba będzie jechać na pogotowie i amputować, bo obumarła. Następnie wyłącza mechaniczny budzik, który właśnie zaczął brzęczeć - nie korzysta w tej kwestii z aplikacji telefonu,  bo ma dwie lewe ręce do techniki, w tym jedną akurat zwiędłą - z westchnieniem wydobywa się spod barłogu i idzie do łazienki wziąć prysznic i ogolić się brzytwą, ewentualnie przyciąć wąsa.

Taki jest w łóżku.

Hahaha padlam 🤣🤣🤣🤣

Fajnie, ze rozwijaja sie watki 😃 najbardziej smiac mi sie chcialo z Zachariaszka 😃 Bede grzeszyl! Bede Grzeszyl!...jednak nie Bede Grzeszyl 😂😂😂😂

Co Ile beda nowe odcinku??
« Ostatnia zmiana: 07 Październik, 2018, 08:12 wysłana przez Safari »
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Trinity

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #313 dnia: 07 Październik, 2018, 08:28 »
ja czekam jak napiszesz co to się stało że Bobkowski stracił błogosławieństwo
i czy brat Bogumił maczał w tym palce i jak
bo Justyna mnie wcale absolutnie nie rozczarowała

czekamy
mnie się ten Bogumił tarantinowski podobał
ja lubię surrealizm


Offline Sebastian

Odp: Brat Bogumił - the series
« Odpowiedź #314 dnia: 07 Październik, 2018, 13:09 »
ja czekam ze spokojem na rozwój sytuacji,

ciekawi mnie jaki Paweł Bobkowski ma plan i czy Jehowa pobłogosławi mu w interesach które on (jak Lot w Sodomie) prowadzi z bezbożnikami. A może aniołowie chwycą Pawła i Justynę za ręce i wyprowadzą ich ze świata biznesu?

Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)