Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dokad pojdzie WTS?  (Przeczytany 2235 razy)

Offline Klausberg

Dokad pojdzie WTS?
« dnia: 18 Maj, 2018, 14:35 »
Przeczytalem tutaj wiele postow lecz chyba niewielu z was wie, ze jest to organizacja Szatana. Liczycie na jakies super swiatlo,...ale nigdy go nie bedzie. Kiedys rozmawielem z Mirkiem P. Na ten temat Moim zdaniem beda do samego konca, Jezeli nie przylacza sie do antychrysta, zostana wszyscy zabici.
Moim zdaniem sJ to jedna z ulubionych organizacji Szatana ,Dlaczego? Poniewaz ludzie ,ktorzy powiedzieli mi swiadectwo swojego nawrocenia( nie tylko ex sJ) takich ludzi jak ognia unikaja sJ.
Kiedys jeden brat starszy przy stojaku powiedzial mi cutie:
- to nie jest miejsce by mowic o biblia.


Offline gerontas

Odp: Dokad pojdzie WTS?
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Maj, 2018, 15:10 »
No dobrze, coś już wiemy na temat Twojego zdania.
A może jeszcze napiszesz nam kim Jesteś?

PS. Trochę ciężko się to czyta; brak polskich znaków, itd...
« Ostatnia zmiana: 18 Maj, 2018, 20:11 wysłana przez gerontas »


Offline listonosz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 281
  • Polubień: 3498
  • Der bestirnte Himmel über mir...
Odp: Dokad pojdzie WTS?
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Maj, 2018, 19:58 »
Przeczytalem tutaj wiele postow lecz chyba niewielu z was wie, ze jest to organizacja Szatana. Liczycie na jakies super swiatlo,...ale nigdy go nie bedzie. Kiedys rozmawielem z Mirkiem P. Na ten temat Moim zdaniem beda do samego konca, Jezeli nie przylacza sie do antychrysta, zostana wszyscy zabici.
Moim zdaniem sJ to jedna z ulubionych organizacji Szatana ,Dlaczego? Poniewaz ludzie ,ktorzy powiedzieli mi swiadectwo swojego nawrocenia( nie tylko ex sJ) takich ludzi jak ognia unikaja sJ.
Kiedys jeden brat starszy przy stojaku powiedzial mi cutie:
- to nie jest miejsce by mowic o biblia.

Nieeee , no ludzie !  Ja rozumiem , ze nie kazdy posluguje sie plynnie  j . polskim . Rozumiem , ze nie kazdy ma polskie znaki  w klawiaturze  ( sam tez  nie mam ! ;D )
Ale  , jak sie zaklada  watek to trzeba  rozsadnie sformulowac  jakas teze  i  ja pozniej rozwijac !
Z powyzszego tekstu zrozumialem tylko  : ble, ble , ble  Szatana  ble, ble , ble  Antychrysta i ble, ble  Mirek P.

Co to ma wspolnego z tytulem watku ?   :o


Offline Roszada

Odp: Dokad pojdzie WTS?
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Maj, 2018, 10:20 »
Poza tym tę fotkę miał kiedyś zdaje się Franki.
Jest to mylące.


Offline franki

Odp: Dokad pojdzie WTS?
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Maj, 2018, 13:50 »
Dzięki Roszada za pamięć, obecnie występuje pod swoimi barwami. Bob Marley ma u mnie wolne i niech służy następnemu.
:)