Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: "Byłam molestowana, mam depresję"  (Przeczytany 44850 razy)

Offline zona_abrahama

"Byłam molestowana, mam depresję"
« dnia: 03 Kwiecień, 2018, 20:40 »
"Byłam molestowana, mam depresję" – bycie świadkiem Jehowy największe piętno odciska na kobietach

Wiadomo, że w tym wszystkim o statystyki nie chodzi, ale aktualnie wpis przeczytało od 30 000 do 40 000. Z tego pojedynczy użytkownik, który czytał wpis spędzał na nim 29,5 minuty - 98% ludzi dotrwało do końca wpisu.
Czytają!
Może im się to podobać lub nie, ale coś tam się dzieje!

Między innymi odezwała się do mnie przemiła dziennika z serwisu wp, która dopełniła moją opowieść:
https://kobieta.wp.pl/bylam-molestowana-mam-depresje-bycie-swiadkiem-jehowy-najwieksze-pietno-odciska-na-kobietach-6237207593793153a

Chociaż poniosłam też porażkę, bo znajoma, o której wspominałam wcześniej napisała mi, że dzieki mnie nie może się doczekać pójścia do służby (nieczynna od kilka lat). No cóż, ciekawe na ile starczy jej zapału.

A dziś zadzwonilo do mnie trzech starszych, a ja wesoltuko:
Chlopaki, wiem po co dzwonicie. Nie marnujmy swojego czasu.

W czwartek ogłoszą, że nie jestem świadkiem.
« Ostatnia zmiana: 04 Kwiecień, 2018, 21:34 wysłana przez gedeon »


Offline Roszada

Odp: Odp: Ten pierwszy raz <na forum>
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Kwiecień, 2018, 20:42 »
To jest odwaga. :-\
Brawo! :)


Offline Szear-Jaszub

Odp: Odp: Ten pierwszy raz <na forum>
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Kwiecień, 2018, 20:51 »
No wszystko wyszło tak nagle... ale to jak demonstracja normalnie... a w twoim mieście pewnie nie ma innego tematu między "braćmi".
ironiczny głos forum... ale nie zawsze - czasem jestem poważny


Offline zona_abrahama

Odp: Odp: Ten pierwszy raz <na forum>
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Kwiecień, 2018, 21:01 »
No wszystko wyszło tak nagle... ale to jak demonstracja normalnie... a w twoim mieście pewnie nie ma innego tematu między "braćmi".
Oj, nie... Teraz widzę, że niektórzy na siłę próbują mi pokazać jak to są szczęśliwi i się nagle pogodzili z mężem itp. Chyba czekają aż się rzucę w jakieś narkotyki albo seks pozamalzenski.... W sumie mam kilka propozycji z wykopu 🤣


Offline zawsze letni

Odp: Odp: Ten pierwszy raz <na forum>
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Kwiecień, 2018, 21:15 »

A dziś zadzwonilo do mnie trzech starszych,

Może też chcą opuścić orga i szukają wskazówek.
Brawo Sara. Temat wzbudził zainteresowanie. W całej Polsce.
« Ostatnia zmiana: 03 Kwiecień, 2018, 21:21 wysłana przez zawsze letni »
Wolę mieć pytania, na które nie mogę odpowiedzieć, niż odpowiedzi, na które nie mogę zadawać pytań! /exjwcriticalthinkers/


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Odp: Ten pierwszy raz <na forum>
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Kwiecień, 2018, 21:28 »
Już chyba nawet nie będą musieli ogłaszać, ale zrobią to i tak, bo to taka radość! A chłopaki z Warszawskiej tyłki zapną do roboty, bo trzeba będzie na kongresy trochę przyprawić jeszcze o 'opętanych', co to się nawet w Internecie ze swoim odejściem obnoszą:-D
« Ostatnia zmiana: 03 Kwiecień, 2018, 22:18 wysłana przez zero1 »
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline ogórek kiszony

Odp: Odp: Ten pierwszy raz <na forum>
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Kwiecień, 2018, 22:58 »
zona_abrahama witaj, czytałem i ja.


Offline zxcvbnmz

Odp: Odp: Ten pierwszy raz <na forum>
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Kwiecień, 2018, 23:06 »
Tak swoją drogą, czy są jakieś ciche zalecenia dla starszych, żeby bacznie śledzili aktywność w sieci tych podejrzewanych o odstępcze poglądy? Czy jednak w większości przypadków to uprzejme donoszenie współbraci i wykładanie im tego na tacy? Nie mam na myśli tutaj tak dużego formatu jak blogowy post, który obiega internet bardzo szybko, ale jakieś ciche lajki pod wątpliwymi treściami, przynależność do grup anty-śj. W sumie nie zdziwiłoby mnie to gdyby w przerwie między audycjami broadcasting oddawali się namiętnej inwigilacji tych kulejących owiec. Ponadto era tabletomanii niewątpliwie sprzyja takim zachowaniom.


Offline ogórek kiszony

Odp: Odp: Ten pierwszy raz <na forum>
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Kwiecień, 2018, 23:12 »
Nie wiem czy to sprawdzona informacja, ale podobno osoby będące (hmm już zapominam slangu, musiałem się chwilę zastanowić)  nieczynne, mają być z automatu osobami wykluczonymi.


Offline jankowalski82

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 191
  • Polubień: 454
  • Każdy ma to, na co się odważył.
Odp: Odp: Ten pierwszy raz <na forum>
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Kwiecień, 2018, 23:14 »
Nie wiem czy to sprawdzona informacja, ale podobno osoby będące (hmm już zapominam slangu, musiałem się chwilę zastanowić)  nieczynne, mają być z automatu osobami wykluczonymi.

  Ooo too ja się załapię.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Odp: Ten pierwszy raz <na forum>
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Kwiecień, 2018, 23:17 »
Nie wiem czy to sprawdzona informacja, ale podobno osoby będące (hmm już zapominam slangu, musiałem się chwilę zastanowić)  nieczynne, mają być z automatu osobami wykluczonymi.
Czekam na to ale nie wyczekuję  >:(

Wiem jedno. Pycha poprzedza upadek. Niech tylko tak zrobią to tak zdenerwują masę ludzi którzy spokojnie zjechali na boczny tor że po kilku latach nie będzie już czego zbierać po WTS.
« Ostatnia zmiana: 03 Kwiecień, 2018, 23:18 wysłana przez Efektmotyla »


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Odp: Ten pierwszy raz <na forum>
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Kwiecień, 2018, 23:17 »
To musiałoby być gdzieś jasno oznajmione i przez wszystkich zaakceptowane, bo prawo nie działa wstecz, a tak nigdy nie było - wykluczenie za niegłoszenie to absurd. Posypałyby się pozwy.
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Odp: Ten pierwszy raz <na forum>
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Kwiecień, 2018, 23:25 »
To musiałoby być gdzieś jasno oznajmione i przez wszystkich zaakceptowane, bo prawo nie działa wstecz, a tak nigdy nie było - wykluczenie za niegłoszenie to absurd. Posypałyby się pozwy.
Te żmije gotowe są tak opakować nowe prawo, tak napluć w głowy wiernych niedopowiedzeniami i półsłówkami że pozwu nie skonstruujesz.
Nakręcą kolejnego kongresowego gniota w którym będzie wałkowane jak brat JOHN osłabł duchowo ponieważ starał się pomóc nieczynnemu DERKOWI który to podstępnie wtłaczał mu niestosowne odstępcze myśli. Na szczęście bratu Johnowi przyszedł z pomocą koniecznie czarnoskóry 55 letni stary kawaler lub wdowiec piastujący funkcję starszego. Oczywiście scenki muszą zawierać jak John z Starszym są w służbie i jest wspaniale oraz jak po służbie z podwiniętymi rękawami i zluzowanymi krawatami (opcjonalnie bez krawatów) dzierżą kubki z kawą i wtedy to John zwierza się...

Już czuję jak mnie mdli kiedy będę oglądał tego gniota  >:(


Offline zero1

  • Pionier
  • Wiadomości: 978
  • Polubień: 2209
  • YT - 'Świadkowie Jehowy przebudźcie się!'
Odp: Odp: Ten pierwszy raz <na forum>
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Kwiecień, 2018, 23:42 »
Brzmi realistycznie:-D
i oczywiście każdy miałby na ręku iWatch. Ostatnio też powiało apple-manią, jak ten stary dziadek ustawił sobie za pomocą Siri i Applowego remindera notkę o wysłaniu do młodego wdowca smsa w następną rocznicę śmierci żony tego drugiego.
Sporo dodatkowo zarabiają dostawcy technologii dzięki scyfryzowaniu się pasażerów rydwanu. A takie złe były nowinki techniczne w latach 90-tych w Przebudźcie się!
nowezrozumienie@gmail.com
J3b4ć komitety sądownicze.


Offline Proctor

Odp: Odp: Ten pierwszy raz <na forum>
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Kwiecień, 2018, 23:53 »
Szacun za odwagę i umieszczenie historii na blogu. Jesteśmy z Tobą. :)