Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pamiątka 2018r.  (Przeczytany 60062 razy)

Offline sawaszi

Odp: Pamiątka 2018r.
« Odpowiedź #315 dnia: 08 Kwiecień, 2018, 21:50 »
Mocne słowa wypowiedziałeś ..
- to nie ja ..


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Pamiątka 2018r.
« Odpowiedź #316 dnia: 09 Kwiecień, 2018, 22:03 »
Gdy dawno temu stałam dumnie wyprostowana przy wozku , podszedł do nas dawny zainteresowany /lekko podchmielony/,no i troche nam nagadał , kwitujac , nie jestescie lepsi od innych '.
Jaka mogla byc reakcja kogos kto bardzo wierzy w to co robi ?
Agresja , w zadnym wypadku .
Było mi bardzo przykro , ze takie mają o nas zdanie,i opwiedziałam o tym corce .
Wtedy pokazała mi nasze forum i wtedy zrozumiałam , ze facet wiedział to czego nam nie wolno było wiedziec .
Czasem kilka wykrzyczanych słow skłania człowieka do myslenia .

czasem "musisz wstrząsnąć tymi Świadkami, żeby przyciągnąć ich uwagę"  ;)
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Fantom

Odp: Pamiątka 2018r.
« Odpowiedź #317 dnia: 10 Kwiecień, 2018, 09:40 »
Nie wyobrażam sobie wiernych KK z tabletami i telefonami na mszy.Czy w ogóle występuje coś podobnego w innych kościołach?
Ja Wam mówię,że VR to następny krok w korporacji.Będzie artykuł o raju i od razu bedzie wyświetlany obraz i dźwięk.
 Ciekawie będzie jak będzie mowa o Armagedonie.Wokół Ciebie płomienie,zgliszcza,trupy,smród,ale Ty będziesz czyściutki i uśmiechnięty.
W ogóle to niedługo SK będą jak sale kinowe 5D.Ruchome fotele(spływ po rzece Jordan w Raju)zapachy łąki,przydomowego ogródka,powiew morskiej bryzy itd.itp.
Kto chce poczuć namiastke 5D to zapraszam do Wrocka.

 Jak na razie w korporacji jest tylko WD5-Wydymany w D...ę 5 razy.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline matus

Odp: Pamiątka 2018r.
« Odpowiedź #318 dnia: 10 Kwiecień, 2018, 10:00 »
...smród gnoju na polu, rozkładających się zwłok, siarkowych meteorytów, płonących wszelkich rzeczy.
Takie tam radosne wido-słucho-węcho-wiska.
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline Opatowianin

Odp: Pamiątka 2018r.
« Odpowiedź #319 dnia: 10 Kwiecień, 2018, 11:14 »
Czyli zintensyfikowanie nauki o "miłości bliźniego" - jak przystało na "prawdziwych chrześcijan" ;)


Offline dziewiatka

Odp: Pamiątka 2018r.
« Odpowiedź #320 dnia: 10 Kwiecień, 2018, 19:46 »
Chyba jako byli świadkowie zapomnieliście ,że kult u świadków to generalnie nauka WTS-owskich norm i zasad oraz rzeczywistości .Najlepszym sposobem by nauka była efektywna o wprząc  do nauki obraz i dźwięk.Jako taka obrzędowość wśród świadków to zjawisko niemal nie znane, w przeciwieństwie do innych grup religijnych.