Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Deklaracja Gerrita Loscha do sądu najwyższego hrabstwa San Diego w Kalifornii  (Przeczytany 13229 razy)

Offline CEGŁA

DEKLARACJA GERRITA LOSCHA DO SĄDU NAJWYŻSZEGO HRABSTWA SAN DIEGO W KALIFORNII

6. Jestem członkiem eklezjastycznego Ciała Kierowniczego Świadków Jehowy, zostałem wyznaczony do służby w tym charakterze 1 lipca 1994 r. Nie byłem członkiem Ciała Kierowniczego w roku 1986 kiedy Plaintiff twierdził że został wykorzystany seksualnie przez Gonzalo Campos.

7. Ciało Kierownicze Świadków Jehowy jest najwyższą władzą kościelną dla wiary Świadków Jehowy i sprawuje nadzór duchowy nad całą ogólnoświatową społecznością Świadków Jehowy.

8. Nie jestem, ani nigdy nie byłem urzędnikiem korporacyjnym, dyrektorem, agentem zarządzającym, członkiem, lub pracownikiem Strażnicy. Nie kieruję i nigdy nie kierowałem codziennymi działaniami Strażnicy. Nie odpowiadam przed Strażnicą. Nie mam i nigdy nie miałem żadnej władzy, aby określać indywidualną politykę korporacyjną Strażnicy lub jakiegokolwiek innego działu Strażnicy.

9. Strażnica nie ma i nigdy nie miała władzy nade mną.

10. Nie mam żadnej wiedzy na temat faktów bądź zdarzeń skupiających się w temacie dotyczących tej sprawy, ponieważ między innymi:
a) nie nadzoruję ani nie pracuję, oraz nigdy nie nadzorowałem i nigdy nie pracowałem dla Działu Prawnego Strażnicy lub Działu Urzędowego Stanów Zjednoczonych.


LINK DO DEKLARACJI ---> LINK

« Ostatnia zmiana: 29 Wrzesień, 2017, 12:26 wysłana przez M »
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Estera

   Tak się zastanowiłam chwilę.
   I pierwsze pytanie, jakie mi się urodziło, szarej owieczce śj.

   To co, szanowny pan GERRIT LOSCH, w publikacjach strażnicy na zdjęciach, robi w gronie które podpisuje się:
                                          "CIAŁO KIEROWNICZE ŚWIADKÓW JEHOWY"??

   To kim ten człowiek właściwie jest, w obliczu takiego oświadczenia, jakie podpisał?
   Widzę ...
   Że coraz ciekawsze historie wypływają na światło dnia ...
   W tych pomrocznych korytarzach szanownego Watch Tower.
   A jeśli jest to ciemność, to ta ciemność jest straszna.
    :)
« Ostatnia zmiana: 29 Wrzesień, 2017, 12:11 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline CEGŁA

   W tych pomrocznych korytarzach szanownego Watch Tower.
 

Powinni się nazywać Witch Tower - Wieża Czarownicy
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Roszada

Cytuj
8. Nie jestem, ani nigdy nie byłem urzędnikiem korporacyjnym, dyrektorem, agentem zarządzającym, członkiem, lub pracownikiem Strażnicy. Nie kieruję i nigdy nie kierowałem codziennymi działaniami Strażnicy. Nie odpowiadam przed Strażnicą. Nie mam i nigdy nie miałem żadnej władzy, aby określać indywidualną politykę korporacyjną Strażnicy lub jakiegokolwiek innego działu Strażnicy.

9. Strażnica nie ma i nigdy nie miała władzy nade mną.
Losch kłamie:

*** w14 15.7 s. 21 ***
W roku 1976 zaproszono nas do usługiwania w Biurze Oddziału w Wiedniu, a ja zostałem członkiem Komitetu Oddziału. W tamtym czasie austriackie Biuro nadzorowało działalność w kilku krajach wschodnioeuropejskich oraz organizowało tajny transport literatury do nich.

*** w14 15.7 s. 22 Straciłem tatę — zyskałem Ojca ***
Ciało Kierownicze poprosiło mnie i moją żonę, żebyśmy przenieśli się do Biura Głównego w Nowym Jorku. Była to dla nas wielka niespodzianka. Służbę w bruklińskim Betel rozpoczęliśmy w lipcu 1990 roku. Dwa lata później zostałem zamianowany jako pomocnik Komitetu Służby Ciała Kierowniczego. A od lipca 1994 roku mam przywilej usługiwać w Ciele Kierowniczym.

Do roku 2000 członkowie CK byli zarazem urzędnikami zarządu Towarzystwa Strażnica:

W 1994 pisano:

*** w94 1.11 s. 29 Nowy członek Ciała Kierowniczego ***
Cztery lata temu przeniesiono ich do głównej siedziby Towarzystwa w nowojorskim Brooklynie, gdzie brat Lösch usługiwał w biurze zarządu oraz był współpracownikiem Komitetu Służby.

*** yb99 s. 30 Ciekawe wydarzenia z ubiegłego roku ***
W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele bruklińskiego Biura Głównego, William Malenfant i Gerrit Lösch.



Offline CEGŁA

Węże!!! Synowie diabła i wszelkiego rodzaju płazów...
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Roszada

Losch to dziwny facet:

urodzony 1941
nadzieja ziemska i ochrzczony 1959
nadzieja niebiańska 1968

Losch (ur. 1941)

*** w14 15.7 s. 19 ***
w styczniu 1959 roku, zostałem ochrzczony

*** w14 15.7 s. 20 ***
Pobraliśmy się rok później — w kwietniu 1967 roku — i pozwolono nam razem kontynuować pracę w obwodzie. W następnym roku uświadomiłem sobie, że Jehowa dzięki swej niezasłużonej życzliwości uznał mnie za duchowego syna.


Offline Estera

Węże!!! Synowie diabła i wszelkiego rodzaju płazów...
   Cegła
   Nie obrażaj płazów.
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline todd

DEKLARACJA GERRITA LOSCHA DO SĄDU NAJWYŻSZEGO HRABSTWA SAN DIEGO W KALIFORNII

6. Jestem członkiem eklezjastycznego Ciała Kierowniczego Świadków Jehowy, zostałem wyznaczony do służby w tym charakterze 1 lipca 1994 r. Nie byłem członkiem Ciała Kierowniczego w roku 1986 kiedy Plaintiff twierdził że został wykorzystany seksualnie przez Gonzalo Campos.

7. Ciało Kierownicze Świadków Jehowy jest najwyższą władzą kościelną dla wiary Świadków Jehowy i sprawuje nadzór duchowy nad całą ogólnoświatową społecznością Świadków Jehowy.

8. Nie jestem, ani nigdy nie byłem urzędnikiem korporacyjnym, dyrektorem, agentem zarządzającym, członkiem, lub pracownikiem Strażnicy. Nie kieruję i nigdy nie kierowałem codziennymi działaniami Strażnicy. Nie odpowiadam przed Strażnicą. Nie mam i nigdy nie miałem żadnej władzy, aby określać indywidualną politykę korporacyjną Strażnicy lub jakiegokolwiek innego działu Strażnicy.

9. Strażnica nie ma i nigdy nie miała władzy nade mną.

10. Nie mam żadnej wiedzy na temat faktów bądź zdarzeń skupiających się w temacie dotyczących tej sprawy, ponieważ między innymi:
a) nie nadzoruję ani nie pracuję, oraz nigdy nie nadzorowałem i nigdy nie pracowałem dla Działu Prawnego Strażnicy lub Działu Urzędowego Stanów Zjednoczonych.


LINK DO DEKLARACJI ---> LINK



No cóż skomentuje to jednym zdaniem:
Mieliśmy wiele pomysłów, nic z tego nie wyszło ale był dobry ubaw.
Rozwiązania problemów są proste, droga do nich jest trudna.


Offline Salome

"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Roszada

Cytuj
Nie byłem członkiem Ciała Kierowniczego w roku 1986 kiedy Plaintiff twierdził że został wykorzystany seksualnie przez Gonzalo Campos.
I nic o tym nie wiedziałem, bo byłem głuchy. ;)


Offline CEGŁA



Ostatnie zdanie pasuje do Strażnicy :D
"Szczególnie niebezpieczne są kłamstwa religijne, ponieważ zagrażają przyszłemu życiu"
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Gorszyciel

  • Gość
Ostatnie zdanie pasuje do Strażnicy :D
"Szczególnie niebezpieczne są kłamstwa religijne, ponieważ zagrażają przyszłemu życiu"

... i teraźniejszemu też.


Offline Estera

   Bardzo ciekawe jest też przedostatnie zdanie z tej strażnicowej biblioteczki internetowej:

  "Ludzie posługiwali się kłamstwami, aby uniknąć zasłużonej kary, uzyskać coś cudzym kosztem,
   czy wreszcie, zapewnić sobie lub zachować jakieś korzyści, nagrody materialne, bądź też zaszczyty."


   Tak kilka pytań na zastanowienie:
   1.) Dlaczego Gerrit Losch kłamie?
   2.) Dlaczego ukrywają pedofili w swoich szeregach?
   3.) Dlaczego zamiatają przemoc pod dywan?
   4.) Dlaczego manipulują informacjami?
   5.) Dlaczego tworzą korporacje pod przykrywką Boga?
   ...
  15.) Dlaczego ...
   ...
 157.) Dlaczego ...

   Jakże wspaniałe pasuje do nich to, co sami stworzyli w swojej definicji.
   Bądźmy ostrożni w kontaktach z tymi kłamcami, bo od tego zależy nasze dalsze życie.
   Nie pozwólmy, by ten hamulec, jaki wstawia w nas WTS, nie pozwolił nam na prawdziwe życie.
   Pozdrawiam.
   :D :D
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Salome

Eeeee, zapomniałam. Przecież to "odstępcy kłamią".
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline CEGŁA

Tu jest link do strony rządowej odnoszący się do dokumentu sądowego sprawy pedofila Gonzales Campos. W dokumencie Jose Lopez pozywa Strażnice. Znajdujemy tam też wpis: "compelling the deposition of an individual (Gerrit Lösch) whom the court found was a "managing agent" of Watchtower". ---> LINK
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.