Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: BOG a MORALNOSC . Punkt widzenia ateisty  (Przeczytany 4497 razy)

Offline zenobia

Odp: BOG a MORALNOSC . Punkt widzenia ateisty
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Listopad, 2020, 16:12 »
Wydaje mi się, że osoby wierzące łatwiej wybaczają i są mniej zawzięte .

Jestes w wielkim błedzie , osoby ktore tak manifestuja swoją wiarę , nie przejawiają jej są bardzo wredne .Ostatnio by oderwac mysli , czytam rozne pierdoły i sama sie zdziwiłam ile w nich jadu i złych słów i do tego ta chluba , my katolicy '


Offline Storczyk

Odp: BOG a MORALNOSC . Punkt widzenia ateisty
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Listopad, 2020, 16:25 »
Jestes w wielkim błedzie , osoby ktore tak manifestuja swoją wiarę , nie przejawiają jej są bardzo wredne .Ostatnio by oderwac mysli , czytam rozne pierdoły i sama sie zdziwiłam ile w nich jadu i złych słów i do tego ta chluba , my katolicy '
Ale ja nie mam na myśli wiary w sensie przynależności do kościoła, jakiegokolwiek, i obnoszenia się z nią.



Offline zenobia

Odp: BOG a MORALNOSC . Punkt widzenia ateisty
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Listopad, 2020, 18:07 »
Ale ja nie mhttps://sjwp.pl/Smileys/default/shocked.gifam na myśli wiary w sensie przynależności do kościoła, jakiegokolwiek, i obnoszenia się z nią.

Moim zdanie to ateisci mają wszystkie dobre cechy , ja takich znam.

Postepują własciwie , bo tak chcą , nie pod dyktando jakiejkolwiek religii


BetMen

  • Gość
Odp: BOG a MORALNOSC . Punkt widzenia ateisty
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Listopad, 2020, 07:44 »
Ja za przykład mam dwóch szwagrów i znajomego, którzy na zewnątrz są świętoszkowaci(powołując się na Boga, Biblię) a codziennym życiu kombinują jak się da!
Począwszy od załatwiania lewych interes i zwolnień zdrowotnych, czyli de facto wyłudzania kasy od Państwa po kombinowanie jak dostać coś za darmo i jeszcze na tym zarobić, a o ciągnięciu różnych innych świadczeń mimo krytykowaniu władzy nie wspomnę...
Kreują się na wyjątkowych, wierzących ŚJ co jeszcze bardziej razi i świadczy o obłudzie >:(