Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"  (Przeczytany 46228 razy)

Offline Dietrich

Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Marzec, 2017, 12:51 »

Ciekawe tylko dlaczego na twarz kongresu wybrali akurat najbardziej nieprzyjazną twarz z całej "bandy siedmiorga" ?

Zgadzam się. Wyjątkowo niesympatyczny typ. Już raczej mogli Fozziego Letta wstawić.


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Marzec, 2017, 13:11 »
Przyszło mi na myśl, że przekaz programu może być taki:
To sam "miłościwie nam panujący król Morris III " wzywa swoich poddanych - nie poddawajcie się, wszak my tam w Warwick już z okien widzimy raj i cuda wszelakie, jak sobie guzikiem jeziorko spuszczamy!  ;D ;D ;D

Ciekawe tylko dlaczego na twarz kongresu wybrali akurat najbardziej nieprzyjazną twarz z całej "bandy siedmiorga" ?

Wbrew pozorom, oni boją się odstępców bo "siano" przez nich się kurczy. A Moriss nr."3"  i jego "niemoralne" wykłady są wśród odstępców  najbardziej  komentowane. A wiadomo odstępca to wróg Jehowy, a oni zawsze mówią źle o przyjaciołach Jehowy. Im bardziej mówią źle, tym Moriss jest większym przyjacielem.

Według mnie pasują do tej sytuacji również  "3" Prawa Murphy’ego, on ich dawno rozszyfrował  ;):

1."Im głupszy dowódca, tym trudniejsze zadania mu powierzają. Jeśli da się tu popełnić błąd, to on go zrobi."


 Moriss korzysta jednak z "2" prawa:

2."Zakładaj, że wszyscy podlegli ci pracownicy są idiotami, dopóki nie udowodnią, że tak nie jest."


Ale uważaj Moriss  ;) bo Murphy puentuje to tak:

3".Od ostrzału nieprzyjaciela celniejszy jest tylko ostrzał własnej artylerii."



... i tego się boją, dlatego robią okopy, "lojalność", "nie poddawaj się" ostracyzm rodzinny itd
« Ostatnia zmiana: 01 Marzec, 2017, 13:16 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline salvat

Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Marzec, 2017, 13:12 »
Jak zobaczyłem fotkę to nieomal nie padłem!
Kult człowieka na maksa!
Boga już dawno tam nie ma, Jezusa właśnie wyrzucili ( bo dlaczego nie ma jego podobizny na programie ?), a Biblię wybiórczo dostosowują do własnego widzimisię.

Dehumanizacja poziom zaawansowany - ludziki mają grzecznie przybyć, wysłuchać potakując główkami, notować, by nic nie umknęło ze sfermentowanej starej papki, wrzucić hajs do skrzyneczek, DUŻO HAJSU, albo użyć terminala, rozkoszować się swoim towarzystwem ( achy i ochy nad programem, bez cienia krytyki czy własnych pomysłów), umówić się na budujące spotkanie towarzyskie....tfu co ja mówię! .... do służby się umówić, do służby!, nie narzekać na długi program, na braki snu ( zwłaszcza rodziny z dziećmi), nie okazywać znużenia, nie przysypiać ( mnie na jesiennym sie nieźle film urwał),......... tu można dopisać jeszcze parę innych wytycznych.

Kilka lat temu zawsze na kongresach przerwa była dla mnie za krótka. Teraz jak już tam jestem to chcę by czym prędzej się skończyła tak jak cały program, bym nie musiał oglądać tych krzywo uśmiechniętych twarzy i odpowiadać na głupawe pytania z serii: a co tam słychać?

Myślę jednak, że mój komfort psychiczny nie będą zaburzać podobne rozterki - po prostu tam nie pojadę. Nic nie stracę, a nawet zyskam. Ów czas spędzę z prawdziwym pożytkiem w zupełnie innym miejscu.

« Ostatnia zmiana: 01 Marzec, 2017, 13:16 wysłana przez salvat »
Jak nazwać człowieka, który mając trochę władzy mówi jedno, a robi coś co tym słowom zaprzecza?

https://www.youtube.com/watch?v=cZMCsCO9hYw


Offline Salome

Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Marzec, 2017, 13:23 »

W lud boży idzie jasny przekaz, kto jest liderem w CK.
Niby są równi ale któryś z nich musi być Pierwszym Sekretarzem Partii.
Wychodzi więc na to, że Kim Dzong Unem w organizacji jest lisek morrisek. ;)

Też tak myślę, że Król Antoni Morris III jest najbardziej zradykalizowany.
Na forach internetowych w USA zbiera najwięcej hejtu. Może chcą mu na siłę poprawić wizerunek - bądź co bądź stanowisko ma dożywotnie.
"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele" Walter Lippmann


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Marzec, 2017, 13:35 »
Też się nad tym zastanawiałem, jak zobaczyłem jego to od razu szukałem innych, ale okazało się że dali tylko jego. Może za rok będą kolejni? ;D

Stawiam że za kilka lat starsze "ciotki" będą sobie wieszać ich zdjęcia oprawione w ramkę na ścianie.

Już sobie wyobrażam jak starsze "ciotki" w przerwie na kongresie po jego wykładzie, podchodzą do Morissa i całują go w pierścień. ;)




I może nie tylko starsze  "ciotki" ;)

« Ostatnia zmiana: 01 Marzec, 2017, 13:38 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Offline Światus

Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #20 dnia: 01 Marzec, 2017, 13:49 »
Wbrew pozorom, oni boją się odstępców bo "siano" przez nich się kurczy. A Moriss nr."3"  i jego "niemoralne" wykłady są wśród odstępców  najbardziej  komentowane. A wiadomo odstępca to wróg Jehowy, a oni zawsze mówią źle o przyjaciołach Jehowy. Im bardziej mówią źle, tym Moriss jest większym przyjacielem.

Według mnie pasują do tej sytuacji również  "3" Prawa Murphy’ego, on ich dawno rozszyfrował  ;):

I jedno Prawo Kubusia Puchatka;

"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było."  ;D
Prawda jest niezmienna i dla wszystkich taka sama. Inaczej nie jest prawdą.


DonnieDarkoJG

  • Gość
Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Marzec, 2017, 13:58 »

W lud boży idzie jasny przekaz, kto jest liderem w CK.
Niby są równi ale któryś z nich musi być Pierwszym Sekretarzem Partii.
Wychodzi więc na to, że Kim Dzong Unem w organizacji jest lisek morrisek. ;)

Tak tylko przypomnę.Prawdziwych liderów nie znajdziesz na zdjęciach..


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #22 dnia: 01 Marzec, 2017, 15:19 »
Morris ćwiczy kongresowe przemówienie.Zdjęcie z prywatnego archiwum:)

Niebieskie jeansy?!? :o


Offline Roszada

Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #23 dnia: 01 Marzec, 2017, 16:28 »
Ang. wersja oficjalnie jest:

https://www.jw.org/pl/publikacje/ksi%C4%85%C5%BCki/?contentLanguageFilter=en&pubFilter=&sortBy=1

Chciałbym by im robili 8 dniowe kongresy jak kiedyś, to by się szybciej posypało ;D:

*** w15 15.5 s. 31 Zobaczył, że w kafeterii króluje miłość ***
We wrześniu 1919 roku Badacze Pisma Świętego zorganizowali ośmiodniowe zgromadzenie w Cedar Point w amerykańskim stanie Ohio

Teraz też by w kafeterii wszyscy przesiadywali. ;D
« Ostatnia zmiana: 01 Marzec, 2017, 16:32 wysłana przez Roszada »


Offline Jaaqob

Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #24 dnia: 01 Marzec, 2017, 18:31 »
Czemu to wszystko takie szarobure w tym roku...
A poza tym, to wczoraj się dowiedziałem że wstawili program z rosyjskiego jw.org... Po rosyjsku jest a po polsku co...


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #25 dnia: 01 Marzec, 2017, 18:49 »
Tak tylko przypomnę.Prawdziwych liderów nie znajdziesz na zdjęciach..

Powinni wstawić TRUMPA  ;D

Może Moris jest na zaproszeniu bo na niego jest najwięcej haków? i nie spierd****** lub nie zrobi sfingowanej śmierci i wyprowadzki na wyspę?

A może dlatego że reszta chłopaków pakuje walizki i mówi że p...ę tą robotę  ;D ;D ;D


Offline Estera

Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #26 dnia: 01 Marzec, 2017, 18:51 »
Morris ćwiczy kongresowe przemówienie.Zdjęcie z prywatnego archiwum:)
    A te obcisłe jeansy Morris'a nie podlegają przypadkiem pod komitet sądowniczy??
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Trinity

Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #27 dnia: 01 Marzec, 2017, 22:37 »
Te jeansy rurki to fotomontaż no gdzie taki stary chłop by sie w nie wbił? oni grali w marynarza który będzie na obrazku? powinien jeszcze rękę wyciągnąć jak papież a na niej masoński sygnet i rolo za 20 tysi takie lokowanie produktu


Offline Overthinker

Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #28 dnia: 01 Marzec, 2017, 22:48 »
To jest jakiś żart. Wygląda na to, że Morris został głównym celebrytą w CK.
- Dzień dobry, czy przypadkiem nie jest Pani oszustką?
- Ależ skąd! - powiedziała Strażnica.
Podczas gdy ona jest.


Offline Lechita

Odp: Program kongresu 2017 - "Nie poddawaj się"
« Odpowiedź #29 dnia: 01 Marzec, 2017, 22:51 »
A może faktycznie co roku będą wrzucać zdjęcie innego "członka" ciała?
Ogłoszą zabawę dla dzieci pod hasłem: "Zbierz wszystkich członków CK"
Jakże taka kolekcja może uatrakcyjnić studium rodzinne!  ;D ;D ;D
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper