Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Antyhryst i wymowa imienia Bożego  (Przeczytany 65034 razy)

Offline Antyhryst

Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« dnia: 24 Styczeń, 2017, 11:11 »
Gerontas, ładnie piszesz tyle, że nie zauważasz, że jakakolwiek dyskusja z wami, że piszecie kłamstwa i bzdury na temat ŚJ też kończy się zbanowaniem z waszego forum.

Tak więc i u was albo szkalować ŚJ albo morda w kubeł , zgadza się ? Piewco "wolności" ? ;)


Offline M

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Styczeń, 2017, 11:33 »
Gerontas, ładnie piszesz tyle, że nie zauważasz, że jakakolwiek dyskusja z wami, że piszecie kłamstwa i bzdury na temat ŚJ też kończy się zbanowaniem z waszego forum.

Tak więc i u was albo szkalować ŚJ albo morda w kubeł , zgadza się ? Piewco "wolności" ? ;)

Na naszym forum nie banuje się za poglądy tylko za niewłaściwe zachowanie. Ty wszedłeś tutaj jak widać z prostym celem - by nas obrazić, a następnie zostać zbanowanym by potwierdzić swoją tezę. Ale nie dam Ci tej przyjemności. Dam Ci natomiast szansę na merytoryczne udowodnienie nam w którym miejscu kłamiemy. No chyba że nie stać Cię na taką dyskusję :).


Offline gedeon

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Styczeń, 2017, 11:37 »
Gerontas, ładnie piszesz tyle, że nie zauważasz, że jakakolwiek dyskusja z wami, że piszecie kłamstwa i bzdury na temat ŚJ też kończy się zbanowaniem z waszego forum.

Tak więc i u was albo szkalować ŚJ albo morda w kubeł , zgadza się ? Piewco "wolności" ? ;)

Normalnie jak sie wchodzi na forum to się wita i przedstawia, Ty wchodzisz i atakujesz w pierwszym poście.
Masz jakieś wątpliwości to napisz o nich, piszesz że są tu same kłamstwa i bzdury, proszę wskaż dowody i fakty na poparcie tego.
Myślę, że Jesteś bardzo zaangażowanym SJ, chcesz bronić "korporację" to możesz się tu wykazać.
Chętnie wiele osób o tym z Tobą podyskutuje. ;D ;D ;D


Tusia

  • Gość
Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Styczeń, 2017, 11:46 »
piszecie kłamstwa i bzdury na temat ŚJ

Odpowiedz ale szczerze. Czy cytowanie publikacji Towarzystwa Strażnica i tego, co one zawierają, napiszesz, że to kłamstwa i bzdury?
Podam jeden przykład:

« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń, 2017, 11:51 wysłana przez Tusia »


Online gerontas

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Styczeń, 2017, 13:03 »
Gerontas, ładnie piszesz tyle, że nie zauważasz, że jakakolwiek dyskusja z wami, że piszecie kłamstwa i bzdury na temat ŚJ też kończy się zbanowaniem z waszego forum.

Tak więc i u was albo szkalować ŚJ albo morda w kubeł , zgadza się ? Piewco "wolności" ? ;)

Drogi Antyhryście, kocham Cię jak brata. Jaką krzywdę wyrządziłem Tobie, że mnie atakujesz.
Ludzie tu na forum piszą prawdę gdy chwalą Świadków Jehowy, kiedy jest za co, ale chwalą konkretnych ludzi i zachowania. Piszą też prawdę gdy źle o piszą o systemie, organizacji, a złem jest pedofilia, rozbijanie rodzin...
Z twojej wypowiedzi wynika, że piszemy kłamstwa i bzdury a to nie jest prawda. Jeśli nasza dyskusja ma być rzeczowa to napisz w czym się mylimy. Zrób to proszę bez obrażania kogokolwiek.
serdecznie Cię pozdrawiam,


Offline Antyhryst

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Styczeń, 2017, 13:06 »
Tusia, możesz jaśniej o co chodzi z tymi tekstami ?

To może zapytam was inaczej - waszym zdaniem ŚJ niesłusznie odrzucają kłamliwy dogmat o trójcy ? waszym zdaniem inne dogmaty głoszone przez ŚJ są niezgodne z Biblią ?

Kto z was udowodni mi Trójcę ? Powiem krótko - tylko ktoś będący "parafianinem" katolickim może wierzyć w taką bzdurę.

Wy na waszych forach poprzez niedoskonałości każdego człowieka a co za tym idzie i na podstawie błędów jakie są w KAŻDEJ ORGANIZACJI chcecie udowodnić, że SJ nie mają racji w żadnym względzie co jest totalną bzdurą ale ci, którzy zawiedli się na ludziach w organizacji próbują szkalować imię Jehowy na śmiesznych forach.

Skoro uważacie , że ŚJ głoszą kłamstwa to co wy głosicie ? Tylko nienawiść do ŚJ ? Dla mnie to stanowczo za mało, żeby odejść od organizacji Jehowy.
To wy błądzicie i sami nie wiecie czego chcecie bo większość z was dobrze wie, że prawda jest tylko u ŚJ.

A jak ktoś chce na przekór Biblii wierzyć w bajki np o Trójcy czy piekle pod ziemią to sorry ale naprawdę niech sobie idzie dalej na zatracenie.

Wasze antyświadkowe fora są dla mnie naprawdę śmieszne a jednocześnie ciekawe z socjologicznego punktu widzenia. O waszych tzw "statystykach" szkoda nawet gadać. Kłamstwo na kłamstwie ;)


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Styczeń, 2017, 13:17 »
Witaj Antyhryst

Fajnie że wywiązuje się dyskusja i dajesz nam szansę na obronę oraz dajesz sobie szansę na pociągnięcie nas do prawdy.

W biblii pisze aby oceniać po owocach. Ja miałem sposobność zakosztować wiele owoców jakie wydaje organizacja Świadków Jehowy.

Jeden z tych owoców to przepisy w kwestii postępowania z ofiarą pedofilii:

Jeśli dziecko jest wykorzystywana przez Świadka Jehowy to powinno mieć 2 świadków tego wydarzenia.  Czy tak jest ? Czy to jest normalne ?

A jeśli dziecko to dorasta i boi się swego oprawcy i ze strachu przyjmuje chrzest a potem w dorosłości odchodzi od organizacji i mówi jak było to ORGANIZACJA NAKAZUJE zerwać wszelkie kontakty z tą osobą?   Czy tak jest ? Czy to jest normalne ?

Wypowiedz się proszę w tej kwestii:  Od kogo pochodzą te oto owoce?     Od diabła czy od Boga?


Offline gedeon

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Styczeń, 2017, 13:21 »

Wasze antyświadkowe fora są dla mnie naprawdę śmieszne a jednocześnie ciekawe z socjologicznego punktu widzenia. O waszych tzw "statystykach" szkoda nawet gadać. Kłamstwo na kłamstwie ;)

To tylko Twoje słowa, poczytaj forum, to znajdziesz fakty. Sam sobie odpowiedz jaka jest sytuacja prawna "korporacji" do której należysz.


Offline Antyhryst

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Styczeń, 2017, 13:28 »
Szanowny Efekciemotyla - jakoś z motylą nogą skojarzyło mi się od razu z Misia - każda organizacja ma swoje prawa i obowiązki ! Czy to ci się podoba czy nie ! Jeśli gdzieś w jakiejś organizacji dochodzi do przestępstw to nalezy je tępić z całą stanowczością i siłą ;)
Ważne jest natomiast jedno - ja w organizacji służę Bogu Jehowie a nie ludziom i nie odchodze z organizacji Jehowy bo ulegam propagandzie forów internetowych jakoby wszyscy ŚJ byli pedofilami ;) 

Obudźcie się wreszcie z waszej wirtualnej rzeczywistości, spotykam miłych katolików w swoim życiu i to ma znaczyć że np w kościele katolickim wszystko jest ok ? Że mam zacząć wierzyć w bajkę o Trójcy ? Że u nich nie ma jednak pedofilii ? 

W organizacji Jehowy tez nie wszystko jest doskonałe bo tworzą ją niedoskonali ludzie .
Wy na swoich forach stwarzacie sobie iluzję, że wy jesteście lepsi bo szkalujecie ŚJ a tymczasem sami często nie wiecie kim jesteście. A skoro wracacie np do katolików to po co tu piszecie bzdury ? Mało jest nagonki na ŚJ ? Może warto wreszcie zastanowić się czasami dlaczego kościoły walczą z Jehową i jego organizacją ? Może to własnie Biblia jasno mówi o Wielkim Babilonie ? Skoro idziecie do owego Wielkiego Babilonu to idźcie ale ja bałbym się walczyć z Jehową ;)

Szanowny Gedeonie, póki co organizacja Jehowy głosi chwałę Jehowy i dlatego ja pozostanę w tej tzw "korporacji" ;)

Znam inne korporacje sto razy gorsze od tej o której piszesz . Pewnie sam w niej jesteś ale nawet się do tego nie przyznasz. Korporacja Wielkiego Babilonu niestety ale nie zwalczy organizacji Jehowy. Ale próbujcie, może wam się uda ;)
« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń, 2017, 13:31 wysłana przez Antyhryst »


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Styczeń, 2017, 13:34 »
W czasie 2 wojny światowej korporacje Amerykańskie robiły duże pieniądze na cierpieniu niewinnych ludzi.

Np IBM zastosował w obozach koncentracyjnych maszyny (prymitywne komputery) do liczenia więźniów.

Co ciekawe umowa była tak skonstruowana że robili przeglądy na miejscu w obozach. Te maszyny liczyły TWOICH BRACI

Inna Korporacja FORD dostarczała broń do zabijania ludzi na wojnie w tym TWOICH BRACI

Watchtower posiadało w czasie wojny udziały FORDA.  Czy organizacja kierowana przez Boga jedynego prawdziwego powinna czerpać zyski z mordowania ludzi w tym również swoich wyznawców?


Offline Antyhryst

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Styczeń, 2017, 13:40 »
Efekciemotyla, twoje argumenty są naprawdę kabaretowe. Wiesz, ze ja też dzisiaj współfinansuję polską armię płacąc podatki ? Czyli co - jestem winien śmierci innych ludzi ?

Zapytam cię inaczej - czy wierzysz w to, ze Jehowa jest jedynym prawdziwym Bogiem czy może ŚJ kłamią ?

A Hugo Boss projektował mundury dla nazistów - to jeśli interesujesz się modą.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Styczeń, 2017, 13:47 »
Efekciemotyla, twoje argumenty są naprawdę kabaretowe. Wiesz, ze ja też dzisiaj współfinansuję polską armię płacąc podatki ? Czyli co - jestem winien śmierci innych ludzi ?


Jeśli rzeczywiście tak samo jak WATCHTOWER ty osobiście wykupiłeś akcje w koncernach zbrojeniowych to w pierwszej kolejności poinformuj o tym grono starszych bo wg mojej oceny jest potrzebna ci pomoc duchowa. Jeśli nie zrezygnujesz z tych dobrowolnie zaciągniętych funduszy które masz z chęci zysku to czeka cię komitet sądowniczy.   BRACIE OKAŻ SKRUCHĘ !!!

Różnica w płaceniu podatków z których jest finansowane wojsko a wykupieniu udziałów w firmie zbrojeniowej jest taka jak w truciu ludzi poprzez użytkowanie samochodu a truciu ludzi poprzez zamknięcie w garażu i zagazowaniu ich spalinami.
« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń, 2017, 13:52 wysłana przez Efektmotyla »


Offline gedeon

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Styczeń, 2017, 13:50 »


Szanowny Gedeonie, póki co organizacja Jehowy głosi chwałę Jehowy i dlatego ja pozostanę w tej tzw "korporacji" ;)

Znam inne korporacje sto razy gorsze od tej o której piszesz . Pewnie sam w niej jesteś ale nawet się do tego nie przyznasz. Korporacja Wielkiego Babilonu niestety ale nie zwalczy organizacji Jehowy. Ale próbujcie, może wam się uda ;)

Póki co to ta "korporacja" głosi swoją chwałę drenując Twoją kieszeń.... ;D
Spróbowaliśmy i to z dobrym skutkiem, poczytaj sobie nowy rocznik lub zapytaj swojego szefa P. Bugajskiego.



Offline Antyhryst

Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Styczeń, 2017, 13:51 »
Efekciemotyla, serdecznie dziękuję ci za troskę jaką mi okazujesz. odpowiedz- czy Jehowa jest jedynym Bogiem o którym głoszą i Biblia i SJ czy twoim zdaniem kłamią ?

To, że ja w coś sobie inwestuję np w legalne akcje na giełdach żeby zarobić nie jest przeszkodą aby czcić Jehowę. Robię to uczciwie za uczciwie zarobione pieniądze.

Czy twoim zdaniem powinienem przestać płacić podatki bo część z nich jest lokowana np w uzbrojenie naszej armii ? ;)

Szanowny Gedeonie, i znowu kłamiesz. Każda złotówka jaką wpłaciłem organizacji Jehowy była dana z serca a nie z przymusu. Dlaczego ciągle próbujecie kłamać i wmawiać ludziom brednie ? Skąd masz dowody na to, że ktoś mnie zmuszał do datków na organizację ? A może to własnie tacy jak ty wmawiali komuś że muszą płacić a teraz piszecie bzdury na forach ? ;)

Efekciemotyla, skąd ty bierzesz takie "złote myśli" ?
To może do wojska tez powinienem wstąpić bo tam tylko uczą zabijania ale nikogo nie zabijają ? ;)
Spróbuj odpowiedzieć na prościutkie pytanie czy Jehowa jest jedynym Bogiem.
« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń, 2017, 13:57 wysłana przez Antyhryst »


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Antyhryst i wymowa imienia Bożego
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Styczeń, 2017, 13:55 »
Stanowczo mi sumienie nie pozwala na inwestowanie w koncerny zbrojeniowe i jestem zaskoczony że CZYNNY ŚWIADEK JEHOWY w tak nieskrępowany sposób twierdzi że może to robić. Jestem w szoku  :o

Drogi Antyhryście proszę na podstawie literatury Świadków Jehowy wykaż tu i teraz jakie jest pochodzenie imienia Jehowa. Skąd wiemy że tak powinniśmy zwracać się do Boga?