Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Skończyły się żarty . Trump prezydentem USA  (Przeczytany 21888 razy)

Offline Woland

Skończyły się żarty . Trump prezydentem USA
« dnia: 09 Listopad, 2016, 08:47 »
Po wzięciu Pensylwanii, matematycznie tylko Trump może wygrać.

Jak na działalność WTS wpłynie uszczelnienie systemu podatkowego, audyt stowarzyszeń , charity i towarzystw?

Jak cło 40% na towart z PRC wpłynie na koszty badziewia sprowadzanego dla zborów?

apraszam do dyskusji


B

  • Gość
Odp: Skończyły się żarty . Trump prezydentem USA
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Listopad, 2016, 09:00 »
Dziwne że przez wiele lat świadkowie mówili że pod koniec tego systemu szatana
bedzie się niejako krzyczeć"pokój i bezpieczeństwo"!
Nie wiem czy pominąłem jakieś sprostowanie ale jeśli Trump jest rzeczywiście tak prorosyjski..
to jednym słowem kicha..a o pokoju to długo nie usłyszymy..
Mur rozciągnie się dalej niż myślimy.Nie wiem też czy te wybory nie zostaną podciągnięte pod atak goga czy pod inne nowe zrozumienie.Bo jeśli rozciągamy pokolenie i odbieramy natchnienie niewolnikowi to już chyba nic mnie nie zaskoczy..


Offline Woland

Odp: Skończyły się żarty . Trump prezydentem USA
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Listopad, 2016, 09:07 »
Trump nie jest prorosyjski - to bzdura - wyciągnięta z kontekstu bujda.

Trump wielokrotnie mówił , że Chiny są główną potęgą mogącą się mierzyć z USA militarnie, a gospodarczo już podbiły USA.
Stąd Trump ma plan odbić stany wprowadzając wielkie taxy na outsorcing usług poza stany i wprowadzenie cła 40% na import z Chin. A militarnie gra na Rosję, bo póki Rosja zagraża Chinom na granicy (Ussuri itp.) , Amerykanie mogą spać spokojnie.

Inna rzecz - są jakieś koligacje rodzinne Trumpów z klanem Adamsów . Ktoś kojarzy temat?
 


Offline Dietrich

Odp: Skończyły się żarty . Trump prezydentem USA
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Listopad, 2016, 09:12 »
Trump nie jest prorosyjski - to bzdura - wyciągnięta z kontekstu bujda.

Trump wielokrotnie mówił , że Chiny są główną potęgą mogącą się mierzyć z USA militarnie, a gospodarczo już podbiły USA.
Stąd Trump ma plan odbić stany wprowadzając wielkie taxy na outsorcing usług poza stany i wprowadzenie cła 40% na import z Chin. A militarnie gra na Rosję, bo póki Rosja zagraża Chinom na granicy (Ussuri itp.) , Amerykanie mogą spać spokojnie.

Inna rzecz - są jakieś koligacje rodzinne Trumpów z klanem Adamsów . Ktoś kojarzy temat?


Chyba w podobny sposób nastąpił dość szybki rozwój Korei Południowej. Dzięki cłu zaporowemu na produkty z Japonii. 


B

  • Gość
Odp: Skończyły się żarty . Trump prezydentem USA
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Listopad, 2016, 09:16 »
Nie twierdze że jest ;) dlatego napisałem jeśli..
Chodzi mi o to że tatko putin nie jest pewnie smutny z takiego obrotu sprawy..
I z ludzkiego odczucia żal mi jeszcze bardziej zaślepionych zwykłych ludzi w Rosji  bo
to wszystko co teraz może się wydarzyć będzie niby kumulacją prześladowań..
I warto wspomnieć za nowym broadcastingiem ze za wiarę się również umiera a w Rosji było to
zawsze łatwiejsze..


Offline Woland

Odp: Skończyły się żarty . Trump prezydentem USA
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Listopad, 2016, 09:35 »
Chodzi mi o to że tatko putin nie jest pewnie smutny z takiego obrotu sprawy..
oczywiście


Cytuj
I warto wspomnieć za nowym broadcastingiem ze za wiarę się również umiera a w Rosji było to
zawsze łatwiejsze..
niestety zgadzam się w 100%, to o gotowości oddania życia za organizację Szalone.
Już to mówiłi Jim Jones i David Koresh


Przypomniało mi się: Jared Kushner - mąż Ivanki Trump , syn developera pilotującego zakup Warwick, wielki entuzjasta WTS i Dona Adamsa (obecnie podobno demencja starcza), byłego prezesa CK





« Ostatnia zmiana: 09 Listopad, 2016, 09:51 wysłana przez Woland »


Blizna

  • Gość
Odp: Skończyły się żarty . Trump prezydentem USA
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Listopad, 2016, 10:07 »
A ja się zastanawiam, czy śJ uznają wybór Trumpa za wyraźny znak czasów końca.
Facet jednak się odgrażał w wielu sprawach...


Offline Baran

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 500
  • Polubień: 8087
  • "Być wolnym, to móc nie kłamać" A. Camus
Odp: Skończyły się żarty . Trump prezydentem USA
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Listopad, 2016, 10:12 »
Po wzięciu Pensylwanii, matematycznie tylko Trump może wygrać.

Jak na działalność WTS wpłynie uszczelnienie systemu podatkowego, audyt stowarzyszeń , charity i towarzystw?

Jak cło 40% na towart z PRC wpłynie na koszty badziewia sprowadzanego dla zborów?

apraszam do dyskusji

Raczej wpłynie korzystnie. Panowie Trump i Wts mają wspólny cel. Władza. Szanują się. Są masonami. Nie są zagrożeniem dla siebie, a wręcz odwrotnie wspierają się. Trump mógłby ze swoją rodziną WTS wciągnąć nosem. Dlatego mu nie przeszkadzają. Mamy przecież wywiad w naszej telewizji tv.jw.org z Jared Kushner który zakupił część budynków od WTS i nas bardzo chwali. To nie są rywale to partnerzy w interesach i dzieleniu się władzą. Po prostu działają w innym sektorze. Czasami tylko handlują między sobą nieruchomościami.

Kiedyś tą sprawę poruszaliśmy w wątku "Kto kieruje centralą"  https://swiadkowiejehowywpolsce.org/index.php?topic=2760.msg36034#msg36034

Zawsze zastanawiało mnie dlaczego kiedy sprzedajemy jakies budynki kupują je albo masoni którzy tego nie kryją, albo tacy których o taką przynależność się podejrzewa .Oni chwalą nas , a my chwalimy ich czego przykładem jest ten filmik z naszej strony jw.org, gdzie Jared Kushner amerykański biznesmen i inwestor opowiada jacy to Świadkowie Jehowy są wspaniali. Któż to taki?

Jest synem amerykańskiego dewelopera nieruchomości Charlesa Kushnera i jest żonaty z Ivanką Trump , córką Donalda Trumpa który jest przecież masonem i przyszłym prezydentem Usa.
Oczywiście nie świadczy to o niczym, ale na pewno jest to ciekawe zwłaszcza, że tak wspaniale się o nas wypowiada.



link do filmu

https://www.jw.org/pl/wiadomości/wiadomości/regiony/usa/film-świadkowie-jehowy-sprzedaż-brooklyn-przeprowadzka/

i link do ciekawego artykułu odstępczego ;)
ANOTHER FREEMASON buys Watchtower properties…

http://www.jehovahs-witness.com/topic/264937/another-freemason-buys-watchtower-properties-jared-kushner?page=1
« Ostatnia zmiana: 09 Listopad, 2016, 10:28 wysłana przez Baran »
"Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili" E.B
..ŻADEN STARSZY na 1006 przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci nie zgłosił tego władzom R Commission


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Skończyły się żarty . Trump prezydentem USA
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Listopad, 2016, 15:00 »
Trump jest spoko :) Hilary by wojenkę jakąś na bank wznieciła gdzieś daleko od USA, żeby w ten sposób się odkuć gospodarczo.


Offline Woland

Odp: Skończyły się żarty . Trump prezydentem USA
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Listopad, 2016, 15:33 »
Trump jest spoko :) Hilary by wojenkę jakąś na bank wznieciła gdzieś daleko od USA, żeby w ten sposób się odkuć gospodarczo.
Hilary by musiała zwrócić kasę na kampanię z procentem. W stanowiskach i arbitralnymi decyzjami , a jak wiemy producenci broni , airbus , boeing się dokładali , Teraz ciekawe jak te długi odda. Albo odda ,albo pośliźnie się w wannie, bidulka.
Chyba już prochy nie wystarczają , bo nawet do sztabu nie wyszła na wynki wyborów


Offline Dietrich

Odp: Skończyły się żarty . Trump prezydentem USA
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Listopad, 2016, 15:45 »
A ja się zastanawiam, czy śJ uznają wybór Trumpa za wyraźny znak czasów końca.
Facet jednak się odgrażał w wielu sprawach...

Niektórzy już uznali i dopatrują się początku upadku mocarstwa anglo-amerykańskiego. Później screeny wrzucę.


Offline Efektmotyla

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 546
  • Polubień: 4643
  • Wspaniale że znajomi i rodzina się budzą :)
Odp: Skończyły się żarty . Trump prezydentem USA
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Listopad, 2016, 16:32 »
Ja osobiście też trzymałem kciuki za TRUMPA i byłem pewien że jak nie sfałszują wyborów to wygra.

Ale całe te wybory i te zapowiedzi to była gra. Koleś który jest niezwykle zdolny i przebiegły który zmienia się jak kameleon jest nie do odgadnięcia.

Chciano z nia wygrać to dlaczego wystawili skompromitowaną ćpunkę do Wyborów? Jak by dali kogoś krystalicznie czystego bez skazy to by w porównaniu do Trumpa mial szansę wygrać. A ona mając w Pamięci jej wyczyny + męża to był strzał w stopę.

Więc kochani ten Trump to taki ukłon w kierunku ludzi oczekujących jakiejś odmiany jakiejś godziny zero = odcięcia kreską przeszłości i zbudowania przyszłości. Ukłon dla ludzi zapatrzonych w 4 władzę o której mówił MAX KOLONKO. To taki Teatr. Jest teatr i jest sztuka do odegrania To i aktora się wzieło odpowiedniego.

CHINY ZAWSZE BYŁY MOCARSTWEM I 1 GOSPODARKĄ ŚWIATA jedynie miały przerwę okolo 100 letnią swej prosperity.
Do Chin zwracają się kraje ościenne a odwracają od Ameryki.
Jeśli światowy Teatr ma przedstawiać 2 szale się wyrównujące to może USA+ROSJA na jednej szali A NA DRUGIEJ wszelkiej maści żółtki?

A WTS to taka mała pluskwa to taka mała korea służąca badaniom socjotechnicznym. To taka nierządnica czasem zapraszana do współpracy.
Klient taką pierw przytula a jak zrobi swoje to kopa w d.ę i jeszcze puści boso.


Offline Roszada

Odp: Skończyły się żarty . Trump prezydentem USA
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Listopad, 2016, 16:41 »
Cieszcie się, że prezydentem nie został ŚJ. :)

Dlatego najgrubszą rybą z korzeniami z Towarzystwa Strażnica pozostaje prezydent USA Dwight David Eisenhower, ps. Ike (ur. 14 października 1890 w Denison, zm. 28 marca 1969 w Waszyngtonie)

O
Cytuj
bydwoje rodzice Ike' a, David i Ida byli bardzo religijni, w momencie narodzenia ich syna należeli do konserwatywnego kościoła River Brethren, ale w 1895 Ida została Badaczem Pisma Świętego. Ich małżeństwo uważane było w bliskim społeczeństwie za bardzo szczęśliwe i udane. Dwight już w wieku 12 lat przeczytał całą Biblię, w czasie II wojny światowej często z pamięci cytował z niej wiele długich fragmentów.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Dwight_Eisenhower


Blizna

  • Gość
Odp: Skończyły się żarty . Trump prezydentem USA
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Listopad, 2016, 17:52 »
Ja tam nie wiem, czego się można było spodziewać po Hilary, ale po Trumpie, który wprost twierdził, że NATO jest bez sensu i po co wspierać jakieś kraje Europy Wschodniej - no nie bardzo fajnie to brzmi.
W zestawieniu z miłością do Putina.
Może być nieciekawie.
Zwłaszcza, że Putin sobie może chcieć teraz chociażby wypróbować reakcje, poprowokować trochę - co mu szkodzi?


Offline Enmebaralugalzagesi

Odp: Skończyły się żarty . Trump prezydentem USA
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Listopad, 2016, 18:05 »
CHINY ZAWSZE BYŁY MOCARSTWEM I 1 GOSPODARKĄ ŚWIATA jedynie miały przerwę okolo 100 letnią swej prosperity.


Chiny były zawsze takim mocarstwem, co jedyne sukcesy odnosił w walce z samym sobą :D