Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Śmierć 40 Świadków Jehowy po przejściu tajfunu.  (Przeczytany 11220 razy)

Offline mariusz nowak

Odp: Śmierć 40 Świadków Jehowy po przejściu tajfunu.
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Styczeń, 2016, 09:57 »
Wszystko na to wskazuje (logiczny jest zatem wniosek) że i ja i autor filmiku pomyliliśmy tajfuny. Ten co naniósł piasek raczej nie narobił żadnych szkód w okolicy.

Przypomina mi to trochę utożsamianie daty narodzin Jezusa ze spisami ludności w dawnej Palestynie ;)
Mario


Offline TomBombadil

Odp: Śmierć 40 Świadków Jehowy po przejściu tajfunu.
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Marzec, 2016, 16:34 »
U nas nawiedzeni pionierzy z świętą miną opowiadali,jak Jehowa nawiał piasek na budowę.Zapytałam,czemu więc nie powstrzymał wiatru gdy zwiał salę?
Może to czas i nieprzewidziane zdarzenie?
No i mam kłopoty.


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Śmierć 40 Świadków Jehowy po przejściu tajfunu.
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Marzec, 2016, 16:43 »
O człowiecze małej wiary  ;D
Słusznie Cię teraz Najświętszy Komitet Nigdy Nieomylny weźmie na męki  ;D
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline Aliki

Odp: Śmierć 40 Świadków Jehowy po przejściu tajfunu.
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Grudzień, 2019, 14:48 »
Hej wczoraj pochyliłam się nad tematem. Dlaczego piszecie, że tajfun, który nawiał piachu, nie wyrządził szkód? Ja odnośnie wyspy Yap i tajfunów przed 2016 rokiem znalazłam takie info. Fotki.
Nie trafiłam na jakiekolwiek wiadomości o tajfunie, który skręcił i nie narozrabiał. Tylko w JW Broadcasting zostało to tak przedstawione. I zapewne chodziło o to, że ich budowie nic się nie stało.


Offline hello_him

Odp: Śmierć 40 Świadków Jehowy po przejściu tajfunu.
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Grudzień, 2019, 18:11 »
jeśli nawiał piasku z plaży, to powodzenia w budowaniu sj !! Piasek z solą do budowy- no no to Dżehowa pobłogosławił !!


Offline Aliki

Odp: Śmierć 40 Świadków Jehowy po przejściu tajfunu.
« Odpowiedź #20 dnia: 31 Grudzień, 2019, 19:17 »