Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Zmiany o potopie w książce Mój zbiór opowieści biblijnych  (Przeczytany 2139 razy)

Offline Roszada

Dostałem info o Mój zbiór opowieści biblijnych:

Okazuje się, że aktualizując tę książkę po drodze grzebali w Towarzystwie w ilustracjach:

http://imgur.com/S30LyyM

Na górze jest najnowsza wersja, na dole któraś ze starszych (ale nie wiem która konkretnie). W każdym razie po drodze usunęli dinozaury (w wodzie widać jakieś dinozauropodobne stworzenia) i DODALI na skale matkę z dzieckiem.

Ta matka z dzieckiem to potrzebna, jako wzorzec dla tych matek co poginą w Armagedonie, jak nie wsiądą do nowożytnej arki Jehowy, tzn. Towarzystwa Strażnica. :-\


Offline Fantom

Odp: Zmiany o potopie w książce Mój zbiór opowieści biblijnych
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Wrzesień, 2015, 18:37 »
Przesunięty też został piorun.Na dolnym zdjęciu widać jak jest w równej lini z mężczyzną zatykającym uszy.Wtedy nikt nie wiedział,że stanie zwiększa porażenie piorunem.Może to lepsze jak utonięcie?Rachu ciachu i po sprawie.
 Matka  zdzieckiem to jest tylko chyba przypomnieniem,że Bóg w armagedonie nie bedzie sie patyczkował z ludźmi bezbożnymi ,tak samo jak podczas potopu.To ma rozwiac wątpliwośći,że Bóg jest sprawiedliwy i nie będzie mu kruzło serce z powodu płaczącej matki z dzickiem na rękach.Zresztą Bóg nie po raz pierwszy kazal zabijać kobiety i dzieci.Sprawiedliowy osą dla każdego.
 Oczywiście,zgadzam się,że takie zdjęcie może mieć za zadanie wywołania lęków.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Roszada

Odp: Zmiany o potopie w książce Mój zbiór opowieści biblijnych
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Wrzesień, 2015, 18:47 »
Rzeczywiście piorun jakby w cień usunęli.
No i mniej tych topiących się, pewnie się potopili. :-\
Jak za dużo było pływaków to robiło się wrażenie, że na wysepce się uratują. ;)


Offline KAZ

  • Pionier
  • Wiadomości: 565
  • Polubień: 150
  • Chrystus drogą, prawdą, życiem.
Odp: Zmiany o potopie w książce Mój zbiór opowieści biblijnych
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Wrzesień, 2015, 19:05 »
Fakt. Z tą matką i dzieckiem to niskich lotów zagrywka.

Ale czy tylko ja mam takie odczucie że te słonio-mamuty z podniesionymi trąbami
wyglądają na jakby zadowolone zamiast wystraszone ? :)
Powstrzymuję się jedynie od pewnych odpowiedzi,
aby mnie nikt nie oceniał ponad to, co widzi we mnie
oraz co ode mnie usłyszy.



Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Zmiany o potopie w książce Mój zbiór opowieści biblijnych
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Wrzesień, 2015, 19:53 »


  Jako matka, osoba dorosła i odpowiedzialna nie pozwoliłabym dziecku oglądać takich przerażających ilustracji.
Przecież to może wywołać ogromne spustoszenie w młodej, delikatnej psychice dziecka.

Ale skoro od małego szpikują swoich wiernych takimi "perełkami" to co się dziwić, że później ludzie przez lata budzą się zalani potem na sen o armagedonie.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).