Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Strażnica wie wszystko  (Przeczytany 1143 razy)

Offline Fantom

Strażnica wie wszystko
« dnia: 31 Lipiec, 2015, 19:14 »
https://www.revealnews.org/article/she-spoke-about-jehovahs-witness-abuse-and-her-home-was-vandalized/

Z tego co zrozumiałem,to kobieta będąca kiedyś ŚJ,składała zaledwie kilka godzin wcześniej zeznania przed Reveal prowadząca dochodzenie w sprawie molestowań w tym wyznaniu,kiedy wokół domu zobaczyła napisy ''Strażnica wie wszystko",oraz ''Bedziemy Cie obserwować w Meksyku''.W Meksyku dlatego,że miała tam również pojachać w celu składania zeznań.Debie McDaniel była wykluczana ze zboru 2 razy za rozpustę.Jest lesbijką.Mówi,że odkąd została wykluczona,została odrzucona przez rodzinę i również dostaje anonimowe listy z pogróżkami.Jako dziewczynka miała byc wykorzystywana przez kilka lat przez znanego dobrze wszystkim brata starszego.Świadkowie wandalizmu nie zostali zidentyfikowani.Policja ogólnie wie jakie kłopoty ma DebieMcDaniel.Debie zrezygnuje z wyjadu do Maksyku z obawy przed aktami wandalizmu na terenie jej posiadłości.Brat starszy zaprzecza jakoby miał wykorzystywac Debie.Jednak był wykluczany 2 razy za nadużycia wobec dzieci.To nie przeszkodzziło mu po jakimś czasie ponownie zostać starszym.Brat starszy Lawrence był aresztowany za 19 zarzutów o molestowanie.Zarzuty zostały jednak oddalone,ponieważ zarzuty sie przedawniły.Adwokaci organizacji bronią sie przed sądem powołując sie na pierwszą poprawkę do konstytucji USA.(1. poprawka do Konstytucji Stanów Zjednoczonych – jedna z poprawek do amerykańskiej konstytucji, zakazująca ograniczania wolności religii, prasy, słowa, petycji i zgromadzeń, a uchwalona w ramach).
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Córka Weterana

Odp: Strażnica wie wszystko
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Lipiec, 2015, 19:30 »
Zawsze powtarzałam, że niewiele prania mózgu im jeszcze trzeba, żeby zaczęli atakować byłych śJ pod jakimkolwiek pretekstem i proszę. Miałam rację.


Offline gedeon

Odp: Strażnica wie wszystko
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Lipiec, 2015, 20:09 »
Sprawdza się powiedzenie, że to "raj duchowy"........ ale dla pedofil.