Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Mapka ex świadków jehowy  (Przeczytany 96816 razy)

Boratyniak

  • Gość
Mapka ex świadków jehowy
« dnia: 10 Lipiec, 2015, 23:18 »
A może by tak stworzyć wspólnie mapkę Polski z zaznaczonymi miejscowościami gdzie mieszkają ex świadkowie i są gotowi wesprzeć kogoś kto opuścił lub zamierza opuścić szeregi organizacji, potrzebuje jakiejś pomocy lub zwyczajnie towarzystwa kogoś kto przechodzi/przechodził przez to samo? Wiadomo jak to jest często. Ze strony rodziny ostracyzm a ze "świata" nie ma się znajomych takich z którymi można pogadać na te tematy.

Póki co, to czy jest ktoś z Warmii lub Mazur? Okolice Ostródy?


MAPKA POLSKI I ŚWIATA EX-ŚJ i ich przyjaciół

M: Nowy link do mapki:

MAPKA POLSKI I ŚWIATA EX-ŚJ i ich przyjaciół
« Ostatnia zmiana: 05 Październik, 2016, 15:28 wysłana przez M »


Offline M

Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Lipiec, 2015, 23:35 »
Fajny pomysł, ale stwórz w tym celu dynamiczną mapkę Google i podlinkuj ją tutaj. Dzięki temu będzie łatwiej ją i oglądać i aktualizować.
« Ostatnia zmiana: 05 Październik, 2016, 15:28 wysłana przez M »


Mario

  • Gość
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Lipiec, 2015, 23:37 »
Dokładnie . Pomysł super.



szczebiotka

  • Gość
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Lipiec, 2015, 23:41 »
Pff! I znów tylko exy a gdzie reszta? :P ja nie jestem exem wiec się obrażam i idę sobie stąd ;) a tak poważnie, to bardzo fajna sprawa z takim pomysłem :)


Offline falafel

Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Lipiec, 2015, 23:46 »
To zaznaczcie Poznań razy kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt :)


Boratyniak

  • Gość
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Lipiec, 2015, 23:48 »
Pff! I znów tylko exy a gdzie reszta? :P ja nie jestem exem wiec się obrażam i idę sobie stąd ;) a tak poważnie, to bardzo fajna sprawa z takim pomysłem :)

Nie, nie, nie! Nie tylko ex-ów zatem ale także i ich/naszych przyjaciół :)


Boratyniak

  • Gość
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Lipiec, 2015, 23:53 »
Fajny pomysł, ale stwórz w tym celu dynamiczną mapkę Google i podlinkuj ją tutaj. Dzięki temu będzie łatwiej ją i oglądać i aktualizować.

Spróbuję chociaż nie mam pojęcia jak to zrobić. No ale pobawię się :)


Boratyniak

  • Gość
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Lipiec, 2015, 00:35 »
Fajny pomysł, ale stwórz w tym celu dynamiczną mapkę Google i podlinkuj ją tutaj. Dzięki temu będzie łatwiej ją i oglądać i aktualizować.

Tutaj każdy może zaznaczyć swoją lokalizację: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=zeqD-nwb6wnw.kUSVBJH-hLBA&usp=sharing

Ja stworzyłem coś takiego. Ten sposób nie wymaga logowania się do google a poza tym jak jedna osoba nad tym czuwa to nie wkradnie się jakiś chochlik i nie pozmienia danych ;)  Adres mapki to  https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=zr8JlBEsRSRw.kwcfXFh_Isfg&usp=sharing


Offline M

Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Lipiec, 2015, 01:04 »
To w takim razie prośba do któregoś moda o:

- przeniesienie odnośnika z powyższego postu do pierwszego postu w wątku i oznaczenie go by był widoczny
- usunięcie odnośnika z drugiego postu w wątku, bo jest już tam niepotrzebny :)


Duch

  • Gość
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Lipiec, 2015, 12:30 »
Pytanie do Boratyniaka, będziesz mapkę aktualizował?

Jeżeli tak, to podepnę wątek na górze, a osoby, które zechcą być oznaczone na mapce i podać swoje namiary (tutaj radzę zachować daleko idącą ostrożność - forumowy nick wystarczy), będą pisały pisały tutaj albo wysyłały do Ciebie PM. Ty nanosisz to na mapkę.

Co Wy na to?

Do M.

To w takim razie prośba do któregoś moda o:
- przeniesienie odnośnika z powyższego postu do pierwszego postu w wątku i oznaczenie go by był widoczny - OK
- usunięcie odnośnika z drugiego postu w wątku, bo jest już tam niepotrzebny :)  - nie OK, niech zostanie w końcu własność intelektualna :)


Offline M

Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Lipiec, 2015, 12:35 »
Pytanie do Boratyniaka, będziesz mapkę aktualizował?

Na mapach Google fajne jest to, że Boratyniak może dać dostęp do edycji mapy wybranym osobom (np. zaufanym osobom z forum) dzięki czemu jak nie on, to ktoś inny może dodać punkt do mapy.


Boratyniak

  • Gość
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Lipiec, 2015, 13:06 »
Pytanie do Boratyniaka, będziesz mapkę aktualizował?

Jeżeli tak, to podepnę wątek na górze, a osoby, które zechcą być oznaczone na mapce i podać swoje namiary (tutaj radzę zachować daleko idącą ostrożność - forumowy nick wystarczy), będą pisały pisały tutaj albo wysyłały do Ciebie PM. Ty nanosisz to na mapkę.

Co Wy na to?

Do M.

Tak, będę aktualizował tą mapkę na bieżąco.




Boratyniak

  • Gość
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Lipiec, 2015, 13:08 »
Na mapach Google fajne jest to, że Boratyniak może dać dostęp do edycji mapy wybranym osobom (np. zaufanym osobom z forum) dzięki czemu jak nie on, to ktoś inny może dodać punkt do mapy.

Tak, mogę dodawać zaufane osoby. Tylko, że wcześniej chyba muszę mieć je w swoich kręgach na google prawda?


Boratyniak

  • Gość
Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Lipiec, 2015, 13:25 »


Offline gedeon

Odp: Mapka ex świadków jehowy
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Lipiec, 2015, 13:46 »
To tak, jeszcze raz, chce być na tej mapie, bo to dobry pomysł.
Co muszę po kolei zrobić.?
Czy mam nanosić samemu, czy przesyłać dane.....?