Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Dlaczego mnie nie wykluczają?  (Przeczytany 1899 razy)

Offline matowa

Dlaczego mnie nie wykluczają?
« dnia: 23 Wrzesień, 2021, 15:38 »
Cześć!

Nie było mnie tu wieki, odkąd się pożegnałam i pisałam o liście. W końcu go nie napisałam, z ciekawości co muszę zrobić, by mnie wykluczyli. Gdzieś słyszałam, że wykluczenia zostały wstrzymane przez covid, czy to prawda?
Ciekawe ile osób jest takich jak ja, które sztucznie nabijają ilość ŚJ w raportach. Nie kryję się z moim "konkubinatem", z świeckim życiem i tym, że ŚJ się nie czuję. Jestem sobą w social mediach, udostępniłam np. info o "debiutantce". Dlaczego nikt nic z tym nie robi?

Ps. Jeśli ktoś mnie pamięta - u mnie ok. Temat ŚJ nadal przewija się czasem na mojej psychoterapii. Wśród moich znajomych jest więcej takich osób - robią tatuaże, mieszkają ze sobą. Skąd ten liberalizm?

Pozdrawiam!
Napis z butelki wina mówi:
"Koty nie chodzą na spacery, żeby gdzieś dojść, a żeby odkrywać."
Nie jestem niczyim krytykiem, ale do nikogo nie należę.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Dlaczego mnie nie wykluczają?
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Wrzesień, 2021, 15:46 »
Witaj Matowa: wróciłaś po wiekach  Księżniczko SZEHEREZADO, a tutaj wiele, wiele wieści  :)


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Dlaczego mnie nie wykluczają?
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Wrzesień, 2021, 15:57 »
Nie pamiętają - czyli nie ma tematu i nie ma problemu.


Marzena

  • Gość
Odp: Dlaczego mnie nie wykluczają?
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Wrzesień, 2021, 16:51 »
Mogę wiedzieć dlaczego wahasz się odejść? Pytam bo dla mnie takie sprawy są proste do wykonania.


Offline Blue

Odp: Dlaczego mnie nie wykluczają?
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Wrzesień, 2021, 17:57 »
Mogę wiedzieć dlaczego wahasz się odejść? Pytam bo dla mnie takie sprawy są proste do wykonania.

No przecież odeszła od ŚJ, żyje po swojemu i nie jest mentalnym więźniem. Co ma jeszcze więcej do zrobienia?


Marzena

  • Gość
Odp: Dlaczego mnie nie wykluczają?
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Wrzesień, 2021, 18:06 »
No przecież odeszła od ŚJ, żyje po swojemu i nie jest mentalnym więźniem. Co ma jeszcze więcej do zrobienia?

Wiem, że dla niektórych oficjalne odejście nie ma znaczenia.. bo się nigdzie nie zapisywali to i wypisywać się nie mają zamiaru. Pytam z ciekawości ponieważ dla mnie oficjalne odejście było ogromnie ważne.


Offline Sebastian

Odp: Dlaczego mnie nie wykluczają?
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Wrzesień, 2021, 19:01 »
Mogę wiedzieć dlaczego wahasz się odejść? Pytam bo dla mnie takie sprawy są proste do wykonania.
Nie było mnie tu wieki, odkąd się pożegnałam i pisałam o liście. W końcu go nie napisałam, z ciekawości co muszę zrobić, by mnie wykluczyli.
jeśli dobrze zrozumiałem, to matowa _z_ciekawości_ NIE napisała listu o odejściu.

jeśli dobrze zrozumiałem, matową zaciekawiło czy ŚJ podejmą próbę wykluczenia czy nie podejmą.

moim zdaniem, bardzo praktyczne (i _użyteczne_społecznie_ ) podejście.

matowa zaspokoi swoją ciekawość, a setki innych czytelników (mówiąc pół żartem pół serio) dowiedzą się "czy koronawirus przyniósł 'nowe światło' :) na temat życia w konkubinacie" :)

taka wiedza (jeśli matowa podzieli się tą wiedzą) może komuś pomóc w odpowiedzi na "szekspirowskie" pytanie :) "być konkubiną czy nie być konkubiną" :)

innymi słowami, jeśli koronawirus nieoczekiwanie przyniósł poluzowanie rygorów w sprawach moralności seksualnej (i obecnie "podczas epidemii wszystko można co nie można byle z cicha i z ostrożna" :) ) to być może jakiś inny "świadek na wylocie" także zdecyduje się na _nieformalne_ ułożenie sobie życia z bliską osobą pod jednym dachem...

takie poszerzenie granic decydowania o samym sobie jest (w mojej ocenie) pozytywnym wkładem koronawirusa w życie zwykłych ludzi :) a matowa robi dobrą robotę dzieląc się tą pożyteczną wiedzą z ogółem mentalno-odstępczej społeczności...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Marzena

  • Gość
Odp: Dlaczego mnie nie wykluczają?
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Wrzesień, 2021, 19:17 »
Sebastianie, a niby z jakiej ciekawości? Jeżeli jakiś czas już śj nie zawracają sobie głowy Matową więc może i czas nie czekać niewiadomo na co..  na reakcję no cóż...


Offline Sebastian

Odp: Dlaczego mnie nie wykluczają?
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Wrzesień, 2021, 19:34 »
Sebastianie, a niby z jakiej ciekawości?
to już pytanie do Matowej, bo to Ona napisała że "z ciekawości" NIE wysłała listu o odłączeniu się, gdyż chciała przekonać się czy wykluczą ją "za konkubinat"...

teoretycznie, ŚJ "powinni" zainteresować się życiem Matowej, gdyż nadal jest ochrzczoną siostrą (co teoretycznie daje im prawo do włażenia z buciorami w nieswoje życie).

w praktyce, ŚJ odpuścili...

aż nie wiadomo, czy po prostu "taka była wola Jehowy" :) czy może "takie są skutki epidemii" czy jedno i drugie (Jehowa posługuje sie wirusem, aby upowszechnić konkubinaty wewnątrz "swojej Organizacji") ... :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Marzena

  • Gość
Odp: Dlaczego mnie nie wykluczają?
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Wrzesień, 2021, 19:39 »
Jak znam śj to oni bardzo dobrze wiedzą jak żyje Matowa. Prowokowanie nie leży w mojej naturze i może dlatego trudno mi zrozumieć taki powód..


Offline dziewiatka

Odp: Dlaczego mnie nie wykluczają?
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Wrzesień, 2021, 19:44 »
Wyślij donos na siebie do starszych tak raz w tygodniu ,to zrobią wyjątek.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Dlaczego mnie nie wykluczają?
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Wrzesień, 2021, 22:12 »
Cześć Matowa  :) - to do Matowej.

Wydaje mi się, że Matową ciekawi co musiałaby zrobić aby ją wykluczyli. - to do Sebastiana.



Offline Storczyk

Odp: Dlaczego mnie nie wykluczają?
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Wrzesień, 2021, 22:38 »
Zacznij chodzić na zoomobrania, to się szybko zainteresują twoim życiem.
Siostra  nieaktywna i nieobecna,  jest poza ich zasięgiem .
Nie wykluczają raczej takich osób.


Offline Gostek

Odp: Dlaczego mnie nie wykluczają?
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Wrzesień, 2021, 23:59 »
Za dużo ostatnio świadków z błahych powodów potracili i chyba zmienili podejście. 🤣


Offline Safari

Odp: Dlaczego mnie nie wykluczają?
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Wrzesień, 2021, 07:31 »
Ja znam odpowiedz 😜

Nikt na Ciebie nie doniosl.

W moim przypadku kontrowersyjnie napisalam do znajomych i do starszych (nawet z Betel) I po trzech miesiacach dopiero dostalam Telefon... Bo na mnie jedna duszyczka doniosla. Przyjaciolka 😊 wiec zaczekaj, albo dodaj do przyjaciol jakas osobe co donosi I DBA o czystosc zboru. W moim przypadku nawet butelczycy sie nie zainteresowali 😂😂😂

Generalnie ci wyzej Maja w 4literach, ale licza na glosicieli - donosicieli
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris