Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Modlitwa  (Przeczytany 3747 razy)

DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Modlitwa
« Odpowiedź #30 dnia: 22 Lipiec, 2021, 13:09 »
Ja się modlę.

Miałem sen. Wyrokiem sądu oprawcy w garniturach i krawatach z tronu Szatana w Warwick, Nadarzyna i innych ośrodków Betel za zniszczenie życia i rozbijanie rodzin milionów osób, jako skazańcy zawisnęli na latarniach.

O to modlę się co dzień aby sen stał się rzeczywistością, amen.


Oto prawdziwy "Izraelita", w którym nie ma fałszu. Zaprawdę powiadam wam, takich kocha Pan i wysłuchuje ich modlitw.


Offline Matylda

Odp: Modlitwa
« Odpowiedź #31 dnia: 22 Lipiec, 2021, 22:37 »
Ne modlę się. Nigdy się nie modliłam. Będąc w jehowiźmie też się nie modliłam bo mój pobyt tam był przymusowy, ja tego nie czułam. Kościelne modlitwy w stylu "wieżo z kości słoniowej, módl się za nami", też są tak durne, jak ja piękna i Mądra. No to się nie modlę.


Offline janeczek

Odp: Modlitwa
« Odpowiedź #32 dnia: 22 Lipiec, 2021, 23:28 »
U mnie i modlitwa była tym przez co miałem problem zakończenie zależnie od weny ale w imię Pana naszego i Króla Jezusa Chrystusa amen, zaczynałem dopiero i odrobinę szarżowałem przyszli raz do mnie z zapytaniem dlaczego tak mówię no gadka taki bełkot ja i oni o czym innym, ale 1 wpadł na pomysł że sprawdzi czy dotarło i mówi no posłuż na koniec modlitwą i ja w 2 sekundy wymyśliłem Ojcze nasz po mówi do mnie i co koniec a ja o czymś zapomniałem to chyba było najbardziej dziwaczne rozmowa w moim życiu, modlę się ciągle i cześć jak najbardziej jest wysłuchana może o osobistych to nie ale tych społecznych jak najbardziej mogę napisać i co który rok mamy spadek w orgu w Polsce zawsze pamiętam o tym w modlitwach żeby jak najmniej zwerbowali do sekty na świecie o nowych pomazańców, żeby więcej pokazywali Lettego i pijaczka Moriska w tv nigdy nie poniosłem żadnej straty czy ujmy w związku z modlitwą a teraz orgowe sługusy nie odważyły by mnie poprosić o posłużenie modlitwą mieli by problem bo od dawnych czasów nabrałem wprawy wszystko zgodne ale nie po ich myśli
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Sebastian

Odp: Modlitwa
« Odpowiedź #33 dnia: 23 Lipiec, 2021, 00:32 »
kiedyś usłyszałem absurdalną opinię na temat modlitwy - gorliwa pionierka emocjonalnie tłumaczyła mi że NIE WOLNO odmawiać modlitwy ojcze nasz z wyznawcami innych wyznań gdyż oni służą szatanowi, a więc (uwaga): wyrecytować Ojcze Nasz z wspólnie z katolikiem to jak wziąć udział w rytualne satanicznym.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Lovely

Odp: Modlitwa
« Odpowiedź #34 dnia: 23 Lipiec, 2021, 07:41 »


gorliwa pionierka emocjonalnie tłumaczyła mi że NIE WOLNO odmawiać modlitwy ojcze nasz z wyznawcami innych wyznań gdyż oni służą szatanowi, a więc (uwaga): wyrecytować Ojcze Nasz z wspólnie z katolikiem to jak wziąć udział w rytualne satanicznym.

Uczono mnie tak od najmłodszych lat. Nawet jak ktoś w autobusie korzystał z różańca to odwracałam głowę.

Na wycieczce szkolnej w klasach 1-3 nauczycielka kazała mi wejść do kościoła i zgiąć kolana (nie uklęknąć, nie pochylić się, tylko tak na sekundę ugiąć kolana na stojaco). Pod ogromnym przymusem zrobiłam to najbardziej minimalnie jak się tylko dało. W domu powiedziałam o tym mamie, która zabroniła mi mówić o tym tacie (mój tata był starszym przez większość mojego życia, ale to temat na odrębna rozmowę), bo musiałabym mieć rozmowę że starszymi i się dowie cały zbór. Więcej z tą nauczycielka nie pojechałam na wycieczkę.

Ja się nie modlę. Kiedyś próbowałam, ale jeśli Bóg naprawdę istnieje to nie mam dla niego ciepłych słów. A jak już wspomniano w innym wątku jeśli się nie ma nic dobrego do powiedzenia to lepiej się nie odzywać.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka



Offline paragraf4N wg.CK

Odp: Modlitwa
« Odpowiedź #35 dnia: 23 Lipiec, 2021, 16:32 »
Modlitwa to temat rzeka ale pozwólcie ,że zgłoszę zdanie odrębne.
Gwałtowne zakończenie życia bywa widowiskowe (np.Mussolini) ale dla większości ludzi UPADEK z piedestału jest najbardziej bolesny.
Czego najbardziej boją się betelczycy i.t.p :skreślenia.Bo to oznacza konieczność PRACY ,opłat za mieszkanie i inne rachunki-prowadzenie zwykłego życia -które ich przeraża.Czy wyobrażacie sobie np.Morrisa zamiatającego ulice.Co za Hańba-to by go zabolało a nie sznur.
Kiedy uczniowie Jezusa prosili :naucz nas się modlić to na głupie pytanie dostali głupią odpowiedż ?
Ja się modlę i bardziej dziękuję niż proszę.Czy jeśli napiszesz list np. do prezydenta z prośbą i nie otrzymasz odpowiedzi to znaczy ze go NIE MA ?

Będąc dawnymi czasami w Betel dziwne i sztuczne było to dla mnie to rozmodlenie np.przy posiłkach-na początku,na koniec.
A jak przed snem? O panie, niech mi stanie! A po to który psalm pochwalny?
Przepraszam za tę złośliwość,ale musiałem sobie trochę żółci ulać.


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 259
  • Polubień: 2156
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Modlitwa
« Odpowiedź #36 dnia: 23 Lipiec, 2021, 21:34 »
To w Betel modlą się przed i po posiłku?


Offline Blue

Odp: Modlitwa
« Odpowiedź #37 dnia: 23 Lipiec, 2021, 22:29 »
Nie wiem czy w Betel tak jest, ale na pewno dwa razy modlą się na KEKach. Być może na KSP też, chociaż na moim ponad pół dekady temu nie było takich głupot.


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 259
  • Polubień: 2156
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Modlitwa
« Odpowiedź #38 dnia: 23 Lipiec, 2021, 23:54 »
Nie wiem czy w Betel tak jest, ale na pewno dwa razy modlą się na KEKach. Być może na KSP też, chociaż na moim ponad pół dekady temu nie było takich głupot.

KEKach ...KSP??? ::)
Cytując komiks "Tytus, Romek i Atomek" - "Mów po ludzku, staro-małpiego dawno nie używałem"



Offline dawalkowiak

Odp: Modlitwa
« Odpowiedź #39 dnia: 24 Lipiec, 2021, 00:03 »
KEKach ...KSP??? ::)
Cytując komiks "Tytus, Romek i Atomek" - "Mów po ludzku, staro-małpiego dawno nie używałem"
KEK czyli Kurs dla Ewangelizatorów Królestwa a KSP to Kurs Służby Pionierskiej
Bo dobrze jest wiedzieć, ale nie dobrze jest wiedzieć, że się wie...


Offline donadams

Odp: Modlitwa
« Odpowiedź #40 dnia: 24 Lipiec, 2021, 19:41 »
mam pytanie: czujesz się wysłuchiwany?

Tak, czuję się wysłuchiwany.

Widziałem też zaczepkę od jednego z naczelnych forumowych ateistów, ale na to już nie chce mi się odpowiadać - choć odpowiedź jest banalnie prosta, ale wszyscy wiemy, że na tej odpowiedzi zaczepki się nie skończą ;)
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 259
  • Polubień: 2156
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Modlitwa
« Odpowiedź #41 dnia: 24 Lipiec, 2021, 21:54 »
Kto jako rodzic oczekuje, że dziecko będzie dziękowało za posiłek?
Mi wystarcz że dzieciakowi smakowało i że jest najedzony.
Wiem, że moi rodzicie mieli podobnie.

A więc po co Ojcu Niebiańskiemu składać podziękowania za posiłek?



Offline Gremczak

Odp: Modlitwa
« Odpowiedź #42 dnia: 24 Lipiec, 2021, 21:57 »
Tak, czuję się wysłuchiwany.

Widziałem też zaczepkę od jednego z naczelnych forumowych ateistów, ale na to już nie chce mi się odpowiadać - choć odpowiedź jest banalnie prosta, ale wszyscy wiemy, że na tej odpowiedzi zaczepki się nie skończą ;)
To nic dziwnego ,że czujesz się wysłuchiwany.
Bo w to wierzysz.
Nie jednemu tak się wydawało.
Masz rację ,że na jednej odpowiedzi się nie skończy ,bo świat nie jest zero jedynkowy.
Jeśli chodzi o ateistów to mam wrażenie ,że nie bardzo wiesz kogo tak możemy nazywać.
« Ostatnia zmiana: 24 Lipiec, 2021, 22:08 wysłana przez Gremczak »


Offline sawaszi

Odp: Modlitwa
« Odpowiedź #43 dnia: 24 Lipiec, 2021, 22:32 »
Ateistą był Engels i Marks
- a ten Marks to nawet napisał swoją biblię ; "Dzieła Marksa" i na tych dziełach uczył się Ilicz L. - potem Sakaszfili (batko St.....) i Fidel C.  :P


Offline Sebastian

Odp: Modlitwa
« Odpowiedź #44 dnia: 24 Lipiec, 2021, 23:04 »
Tak, czuję się wysłuchiwany.
dziękuję za odpowiedź.

Wg mnie, w dziedzinie modlitwy wszystko jest bardzo subiektywne.

Pamiętam, że gdy mocno wierzyłem w Boga, także czułem że jestem wysłuchiwany. Teraz, gdy nie wierzę w Boga, uważam za oczywiste, że podmiot nieistniejący nikogo wysłuchać nie może.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)