Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: I Obsługa w roku służbowym 2021 - Spotkanie z usługującymi  (Przeczytany 5370 razy)

DeepPinkTool

  • Gość
Odp: I Obsługa w roku służbowym 2021 - Spotkanie z usługującymi
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Styczeń, 2021, 22:19 »
Można przypuszczać, że dla CK archetypem odstępcy jest Robin Hood i faceci w rajtuzach.  ;)


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: I Obsługa w roku służbowym 2021 - Spotkanie z usługującymi
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Styczeń, 2021, 00:08 »
A jak myślisz kto jest archetypem odstępcy, którego się wypieprza stąd dla forumowego ciała kierowniczego.
A ty jesteś taki piesek szczekający ogonkiem machajacy koło tych pustaków z administracji taki odpowiednik starszych.
Dupowłazie jeden.
Zapas wazeliny masz odpowiedni?

Jedno jest pewne, nie mam takiego bożego daru plucia żółcią jak Ty. Żałosny z Ciebie jegomość.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: I Obsługa w roku służbowym 2021 - Spotkanie z usługującymi
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Styczeń, 2021, 00:18 »
Jedno jest pewne, nie mam takiego bożego daru plucia żółcią jak Ty. Żałosny z Ciebie jegomość.
Już go nie ma. Nazari się wyłonił ponownie z nory. Ale już się schował ponownie. Przy najbliższej pełni znowu zacznie wyć.  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Trinity

Odp: I Obsługa w roku służbowym 2021 - Spotkanie z usługującymi
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Styczeń, 2021, 00:39 »
na prawdę koniec świata jest blisko 😉
za moich czasów to bracia niepierniczali na krótkie spódnice dekolty i rozpierdakiu sióstr. co zawsze mnie frustrowało, dzisiaj powiedzielibyśmy że to seksistowskie.
a teraz mają na względzie wielki ucisk u facetów 🤔
tęczowa zaraza bardziej groźna niż siostry - lafiryndy?




Offline Vog

Odp: I Obsługa w roku służbowym 2021 - Spotkanie z usługującymi
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Styczeń, 2021, 06:53 »
Nie dziwię się, że przyłożyli taką uwagę do poufności. Bite 20 minut o tym jakim zagrożeniem są ciasne spodnie? No bez jaj  ;D
Widać jakie priorytety mają bracia króla w tych trudnych czasach.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: I Obsługa w roku służbowym 2021 - Spotkanie z usługującymi
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Styczeń, 2021, 08:18 »
na prawdę koniec świata jest blisko 😉
za moich czasów to bracia niepierniczali na krótkie spódnice dekolty i rozpierdakiu sióstr. co zawsze mnie frustrowało, dzisiaj powiedzielibyśmy że to seksistowskie.
a teraz mają na względzie wielki ucisk u facetów 🤔
tęczowa zaraza bardziej groźna niż siostry - lafiryndy?

Może dawniej członkowie CK zmysłowo przyglądali się siostrom a dziś chętniej spoglądają na braci. Wiedząc jakie żądze budzą się u nich próbują nie dopuścić do nich u swoich "parafian". 


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: I Obsługa w roku służbowym 2021 - Spotkanie z usługującymi
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Styczeń, 2021, 09:46 »
Mnie ostatnio zadziwia pędzący rydwan ORG., bo z Bogiem nie wiele ma wspólnego. To jest jakaś machina, która po roku dopiero zaczyna powoli reagować na pandemię.

Z drugiej strony może i dobrze. Jak kiedyś mieli manierę nadążać za zdarzeniami światowymi, to ponoć niektórzy nawet przed rokiem 1975 meble spalili. A i znana jest opowieść, że jakaś grupa Badaczy za okupacji poszła do jednostki niemieckiej żądać ich poddania się, bo zbliża się królestwo boże.

Już lepiej żeby organizacja była śmieszna, wsteczna i zajmująca się pierdołami niż żeby zaczęła się brać zanadto na poważnie i wierzyć we własne rozeznanie spraw globalnych.


Offline Siedemtwarzy

Odp: I Obsługa w roku służbowym 2021 - Spotkanie z usługującymi
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Styczeń, 2021, 14:49 »
Widzę, że sprawa odznaczających się genitalii jest priorytetowa. Opasłe brzuchy CK i spasione mordy są ok. Dobrze skrojony garnitur jest passe w organizacji. Jak będą modne workowate, to będą kazali wciskać się w zamale rozmiary. Mam pytanie do CK, czy Craig na poniższym zdjęciu ma garnitur który można uważać za bluźnierczy, czy gdyby jednak stanął przy wózku to przysparzał by chwały?? Bo ja nie za bardzo wiem gdzie jest ta granica? Gdzie jest jakaś wykładnia??
Oczywiście odpowiedzi nie uzyskam, o czym dobrze wiem. Po prostu wiem, że po takich "radach", wśród gron starszych i sług narodzi się nadgorliwość i wzniesie się sztandar krucjaty z wizerunkiem przekreślonych obcisłych gaci. Nie wszędzie, ale za to utrudnione zadanie, bo trudniej na zoomie zobaczyć.


Offline gerontas

Odp: I Obsługa w roku służbowym 2021 - Spotkanie z usługującymi
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Styczeń, 2021, 16:51 »
Tu masz odpowiedź strażnicy ze stycznia 2017r.
Po prawej to zło.

źródło ilustracji: jw.org


Offline Sebastian

Odp: I Obsługa w roku służbowym 2021 - Spotkanie z usługującymi
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Styczeń, 2021, 17:05 »
dla równowagi odnotujmy, że podobnie "mądrych" rad udzielają wszystkie korporacje na świecie

czytam właśnie książkę jednego z trzech (obok Jakuba Wende i Romana Giertycha) najsłynniejszych polskich adwokatów, czyli Jacka Dubois pt. "Koktail z paragrafów";

marginesowo jest tam wspomniane, jakich rad co do ubioru udziela adwokatom jedna z najsłynniejszych kancelarii prawniczych świata - Jacek Dubois cytuje te rady i komentuje że pochodzą z "podręcznika dla idiotów"

mój komentarz: to naprawdę nic dziwnego, że korporacja w swoim "utajnionym" pokarmie duchowym przekazuje swoim podwładnym rady odnośnie ubioru i to nic dziwnego że korporacja traktuje swoich podwładnych jak debili; jedyne co warto odnotować, to fakt, że korporacja religijna jw.org postępuje bliźniaczo podobnie do korporacji tego szatańskiego świata...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline szymonbudny

  • Pionier
  • Wiadomości: 857
  • Polubień: 643
  • https://unitarianin.wordpress.com
    • https://unitarianin.wordpress.com
Odp: I Obsługa w roku służbowym 2021 - Spotkanie z usługującymi
« Odpowiedź #25 dnia: 14 Styczeń, 2021, 19:17 »
Wielki ucisk nabiera nowego znaczenia.

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

Wszyscy, którzy wierzą, że Jezus jest Chrystusem, są dziećmi Bożymi. I każdy, kto kocha Ojca, kocha też Jego dzieci. [1J 5:1 PNŚ 2018]


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: I Obsługa w roku służbowym 2021 - Spotkanie z usługującymi
« Odpowiedź #26 dnia: 14 Styczeń, 2021, 21:39 »
Wielki ucisk nabiera nowego znaczenia.

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

Czyli nici z wybawienia? Wielki ucisk miał je poprzedzać a tu braciom na ucisk się nie pozwala.  >:D


Online NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 263
  • Polubień: 2168
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: I Obsługa w roku służbowym 2021 - Spotkanie z usługującymi
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Styczeń, 2021, 22:48 »

 Ciało Kierownicze to Niewolnik wierny i roztropny, któremu Jezus dał władzę nad zborami.


Jeśli obecny ŚJ zadałby wprost pytanie "Skąd to wiadomo?" to na pewno dostałby ostrzeżenie.
A studiujący ze ŚJ takiego pytania nie zada, bo  nie wie co to CK.
Wielu tzw. szeregowych ŚJ tak właściwie też nie rozumie jak kluczową rolę dla organizacji odgrywa nauka o niewolniku.


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: I Obsługa w roku służbowym 2021 - Spotkanie z usługującymi
« Odpowiedź #28 dnia: 15 Styczeń, 2021, 16:57 »
Jeśli obecny ŚJ zadałby wprost pytanie "Skąd to wiadomo?" to na pewno dostałby ostrzeżenie.
A studiujący ze ŚJ takiego pytania nie zada, bo  nie wie co to CK.
Wielu tzw. szeregowych ŚJ tak właściwie też nie rozumie jak kluczową rolę dla organizacji odgrywa nauka o niewolniku.

Pamiętam że spytałem o to jak studiowałem i odpowiedź brzmiała że ci z grona 144000 mają natchnienie duchem świętym i stąd wiadomo. Powiedziano mi że gdybym miał sposobność porozmawiać z jednym z Ostatka Namaszczonych to od razu bym wiedział że to są ci właśnie ludzie o których jest mowa w Objawieniu i nie miałbym żadnych wątpliwości, zwłaszcza jeśli chodzi o braci z CK bo to najlepsi możliwi pasterze, zupełnie inni niż księża, skromni, pozbawieni pychy i dumy, bardzo pokorni i uniżeni i to jest w nich uderzające.
nihilista


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: I Obsługa w roku służbowym 2021 - Spotkanie z usługującymi
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Styczeń, 2021, 17:18 »
Pamiętam że spytałem o to jak studiowałem i odpowiedź brzmiała że ci z grona 144000 mają natchnienie duchem świętym i stąd wiadomo. Powiedziano mi że gdybym miał sposobność porozmawiać z jednym z Ostatka Namaszczonych to od razu bym wiedział że to są ci właśnie ludzie o których jest mowa w Objawieniu i nie miałbym żadnych wątpliwości, zwłaszcza jeśli chodzi o braci z CK bo to najlepsi możliwi pasterze, zupełnie inni niż księża, skromni, pozbawieni pychy i dumy, bardzo pokorni i uniżeni i to jest w nich uderzające.
podkreślenie osobiście dodałem

(mtg): dlatego ''Morisjan wali wishki ''