Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Związki rodzinne  (Przeczytany 2757 razy)

Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 768
  • Polubień: 5133
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Związki rodzinne
« dnia: 25 Grudzień, 2020, 23:12 »
Jestem z dzisiejszego dnia bardzo zadowolony. Spotkałem się z bratem, z którym dawno nie miałem relacji rodzinnych. On też jest/był ŚJ. Od pewnego czasu, gdy poświęciliśmy się dla WTS nie mieliśmy dla siebie czasu. Potem on..........i się ze mną nie spotykał, a ja byłem gorliwym ŚJ. To bardzo dziwne, że organizacja, która powinna łączyć podzieliła. A kiedy ja jestem w odstępstwie, a On  nieaktywny możemy poświęcić dla siebie czas i możemy swobodnie porozmawiać i się spotkać. 
« Ostatnia zmiana: 25 Grudzień, 2020, 23:17 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Sebastian

Odp: Związki rodzinne
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Grudzień, 2020, 23:17 »
no i super... a nawet powiem Ci więcej: nie spieprz tego...

bardzo często sekta sprawia że ludzie po wielu latach nawet gdy się spotkają i nawet gdy nie są już w niewoli sekty to po prostu nie mają o czym rozmawiać, gdyż sekta wszystko wyjałowiła...

a poprawne stosunki z rodzeństwem to ważna sprawa, może nawet ważniejsza od znalezienia sobie partnerki życiowej. Ważniejsza dlatego, że jeśli źle trafisz, to żonę czy narzeczoną możesz wymienić na inny lepszy model. a rodzeństwo żadnej wymianie na inne modele nie podlega...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 768
  • Polubień: 5133
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: Związki rodzinne
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Grudzień, 2020, 23:20 »
no i super... a nawet powiem Ci więcej: nie spieprz tego...

bardzo często sekta sprawia że ludzie po wielu latach nawet gdy się spotkają i nawet gdy nie są już w niewoli sekty to po prostu nie mają o czym rozmawiać, gdyż sekta wszystko wyjałowiła...

a poprawne stosunki z rodzeństwem to ważna sprawa, może nawet ważniejsza od znalezienia sobie partnerki życiowej. Ważniejsza dlatego, że jeśli źle trafisz, to żonę czy narzeczoną możesz wymienić na inny lepszy model. a rodzeństwo żadnej wymianie na inne modele nie podlega...
[/b][/size]
Stary pryk ze mnie i wiem o tym. Cały mój czas po wybudzeniu pracowałem, aby nawiązać relacje z moim bratem. Dziękuje Sebastianie za twoją uwagę.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,