Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Jason Zelda  (Przeczytany 4021 razy)

Offline Janna

Jason Zelda
« dnia: 22 Listopad, 2020, 21:51 »
Nie wiem czy ktoś już to poruszał na forum, ale natknęłam się ostatnio na niesamowitego gościa na YOU TUBE - jest to Jason Zelda (niestety trzeba znać angielski), który prezentuje zadziwiające, często wręcz archiwalne dowody na manipulacje, fałszerstwa, nieczyste praktyki, ukryte koligacje itp. w organizacji śJ od początku jej powstania.
Jego filmiki są dość długie, ale informacje naprawdę robią wrażenie....świadkowie są totalnie zdemaskowani. Chciałam jeszcze tylko zaznaczyć, że Jason jest chrześcijaninem bardzo często powołującym się na Pismo Święte - dla mnie jest to akurat wartość sama w sobie i nie zamierzam z niej rezygnować nawet po odejściu od orga. Szczerze polecam jego kanał - dowody, które uzbierał (archiwalne wydania strażnicy, książki cytowane wybiórczo w strażnicach, sekretne dokumenty i listy) są pokazywane w przybliżeniu na ekranie więc można wyrobić sobie własną opinię o ich rzetelności.


https://youtu.be/fzWbWRq3GRg
Miłość warunkowa to nie jest miłość - to manipulacja.


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 339
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Jason Zelda
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Listopad, 2020, 05:07 »
Powiedział dotąd coś czego na światło dzienne nie wyciągnął dotąd nasz forumowy Roszada?


Offline Janna

Odp: Jason Zelda
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Listopad, 2020, 08:44 »
Nie wiem, ponieważ nie zapoznałam się ze wszystkimi opracowaniami Roszady. Po prostu natknęłam się na Zeldę na You Tube i najzwyczajniej w świecie postanowiłam się tym podzielić 😁
Miłość warunkowa to nie jest miłość - to manipulacja.


Offline Robin

Odp: Jason Zelda
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Listopad, 2020, 15:57 »
Zelda"
Tak gość jako jedyny zwrócił uwagę na to że CK miało już dość przepychanki z ruskimi, i wywołało w ten sposób
zakaz ich tam działalności ,co z jednej strony dało im parawan ochrony w postaci prześladowań,który media szybko rozdmuchały,
parawan prześladowań ,przed zrytym wizerunkiem "pedofilstwa" które ujawnia się w organizacji non stop na całym świecie,
miało opinii publicznej jak i wiernym za zadanie poprawić morale.
Fakt jest prawdopodobny ponieważ głupia zadowolona mina obecnego w tamtym czasie na sali Jaksona wyraźnie wskazywała na zadowolenie banan na jego twarzy jednoznacznie na to wskazywał,przy czym też mieli już zapewne dość użerania się i gróźb ze strony rosyjskiego rządu ,który 10lat słał non stop monity że mają dość już chorych doktryn o końcu świata na swoim terenie,
uprzedzano i grożono,jak wiadomo WTS nigdy do tego się nie odniósł ,więc chłopaki na dobicie zorganizowali kampanię wysłania 20milionów listów aby przypieczętować rozpatrzenie wyroku,blokując w ten sposób administrację sądową- nie liczyli chyba w ten sposób na bonus.:)
Teraz mimo że Putin ONZ do którego należy, ma w d..., to WTS komisją ETPC go zamęczy robiąc sobie  reklamę i
udowadniając prawnie jakie to wielkie prześladowania znosi-wystarczy zalogować się na JW i zobaczyć Wiadomości
prześladowania tylko w biednej  Rosji i wyroki z ETPC też tylko z tej instytucji- a gdzie Chiny Korea Erytrea i inna część prześladowań?


« Ostatnia zmiana: 30 Listopad, 2020, 16:10 wysłana przez Robin »


Offline Technolog

Odp: Jason Zelda
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Listopad, 2020, 22:02 »
Zelda"
gróźb ze strony rosyjskiego rządu ,który 10lat słał non stop monity że mają dość już chorych doktryn o końcu świata na swoim terenie,
Gdzie to można znaleźć?


Offline sawaszi

Odp: Jason Zelda
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Listopad, 2020, 22:57 »
Po prostu natknęłam się na Zeldę na You Tube i najzwyczajniej w świecie postanowiłam się tym podzielić 😁


 A Ten Zalda to nowy 'guru' ? i zapisała byś się Janne do nowej 'łorganizacyji bez zpraktykowania unej ' ?
- nie dość Ci bajkopisarzy z Warwick ?


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 339
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: Jason Zelda
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Listopad, 2020, 23:21 »
Tak gość jako jedyny zwrócił uwagę na to że CK miało już dość przepychanki z ruskimi, i wywołało w ten sposób
zakaz ich tam działalności

Czyli metoda na brak przepychanek to dążenie do własnej delegalizacji? I konfiskaty majątku? :P

To po cholerę przez tyle dekad szli na kompromisy z rządami krajów byle tylko zostać zalegalizowanymi, wliczając w to wieszanie flag państwowych przy salach królestwa?

Jak teraz mają problemy w Australii to też będą dążyć do delegalizacji bo najlepsza metoda?

To może w ogóle zlikwidują organizację albo wyrejestrują się globalnie, bo wtedy liczba problemów wynosić będzie 0, a przecież o to chodzi, o bezproblemowość, a nie o to aby pomnażać majątek i korzystać z ulg dla organizacji religijnych i się rozrastać :P
« Ostatnia zmiana: 30 Listopad, 2020, 23:25 wysłana przez Ekskluzywna Inkluzywność »


Offline Janna

Odp: Jason Zelda
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Listopad, 2020, 23:21 »
To nie jest dla mnie żaden "guru", tylko ktoś kto miał według mnie coś ciekawego do powiedzenia i nie było to wyssane z palca tylko poparte konkretnymi dowodami. Skoro w wielu miejscach tego forum uświadamiane są ludziom błędy i manipulacje WTSu, stwierdziłam że jeśli ktoś chce wzbogacić lub ugruntować swoją wiedzę w tym temacie, być może skorzysta z jego materiałów. Proszę się więc nie doszukiwać jakiegoś drugiego dna i nie robić z ludzi "moherowych beretów" lub nawiedzonych, zdewociałych poszukiwaczy przygód.
Miłość warunkowa to nie jest miłość - to manipulacja.


Offline sawaszi

Odp: Jason Zelda
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Listopad, 2020, 23:32 »
To nie jest dla mnie żaden "guru", tylko ktoś kto miał według mnie coś ciekawego do powiedzenia i nie było to wyssane z palca tylko poparte konkretnymi dowodami.
[/quot

Już Cię lubię Janne za to Twoje sprecyzowanie  :) :)


Offline Robin

Odp: Jason Zelda
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Listopad, 2020, 23:44 »
Zelda"
gróźb ze strony rosyjskiego rządu ,który 10lat słał non stop monity że mają dość już chorych doktryn o końcu świata na swoim terenie,
Gdzie to można znaleźć?
<DO Technolog>

a wot tu :) cała prawda nie zmieniona przez jehowskich wikipedystów co to mateczkę organizację ukoloryzowują jak tylko potrafią na zachodnich stronach,których też nie brak w rodzimym PL
 
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8_%D0%98%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D1%8B

A no i trzeba  dodać że przenajświętsza z najświętszych stron,  o nazwie JW ,w swoich wiadomościach zapomniała dodać że ruskie z jakieś miesiąc temu ,wytoczyły kolejny drugi proces ,a to tym razem zarządowi w Warwick że nie nie przestrzega obowiązującego prawa w rosji i  nie stosuje się do wydanych wyroków,  mimo że na terenie rosji obowiązuje zakaz, to dalej zarząd w usa wydaje predyspozycje  swoim członkom,na dowód tego przetrzepano domy i mieszkania okolicznych przenajświętszych z organizacji a no i mieli takie dowody przy sobie,pewnie w postaci listów do gron :).Teraz wyrok pewnie będzie dotyczył zarządu warwikowskiego i pewnie zakazu odwiedzania tego kraju przez ich przenajświętszych członków ,przyprawiony o pewnie jakąś okrągła sumkę. ale co tam..pieniądze roli nie grają :)...
« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień, 2020, 00:20 wysłana przez Robin »


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Jason Zelda
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Grudzień, 2020, 10:27 »
Troche rozwlekle opowiada ten Zelda ale dużo ciekawych rzeczy jest w jego filmach. Pokazuje ORGa jako korporację zarabiającą na sprzedaży swoich publikacji i handlu nieruchomościami. Korporacje udającą religię, w celach werbunku pracowników i unikania podatków. No to to by się zgadzało...
nihilista