Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Książka "Niegodna" już dostępna  (Przeczytany 9455 razy)

Offline PiekneStopy

Odp: Książka "Niegodna" już dostępna
« Odpowiedź #45 dnia: 06 Sierpień, 2020, 12:26 »
Moi Drodzy książki się po prostu wyprzedały :)

Otrzymuje też sporo maili, i co ciekawe zupełnie różnych - jedni chcą mnie nawracać w stylu "piłem, biłem, Jehowa mi pomógł, zawierz jemu, nie ludziom, masz jeszcze szansę". Inne z podziękowaniami, zwłaszcza od rodzin/partnerów SJ, których nie umieją zrozumieć i nikt im nie zobrazował jak to jest od środka, w każdym aspekcie życia.

Oczywiście dużo pomyj się wylało, zupełnie wyrwanych z kontekstu w stylu "chciała się puszczać, to ja wywalili i teraz się mści", "widziały gały, co brały, trza było nie wchodzić do Orgu, a nie się teraz żalić" i najlepsze "napisała książkę, by się dorobić w kryzysie" :)

Na pewno dla mnie nowe, ekscytujące doświadczenie.


Offline Roszada

Odp: Książka "Niegodna" już dostępna
« Odpowiedź #46 dnia: 06 Sierpień, 2020, 12:35 »
najlepsze "napisała książkę, by się dorobić w kryzysie" :)
To ja po kilku książkach powinienem mieszkać w pałacu Bet Sarim i mieć furę na każdy dzień tygodnia inną, jak Sędzia.

Gratulacje, bo jesteś jedną z nielicznych osób z exŚJ, które zdecydowały się napisać na papierze. :)


Offline Sebastian

Odp: Książka "Niegodna" już dostępna
« Odpowiedź #47 dnia: 06 Sierpień, 2020, 12:59 »
Moi Drodzy książki się po prostu wyprzedały :)
pytanie: wykupił jeden wielki kupiec (czytaj Nadarzyn) czy kilkaset pojedynczych osób?
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline NNN

Odp: Książka "Niegodna" już dostępna
« Odpowiedź #48 dnia: 06 Sierpień, 2020, 13:37 »
   - Mam ci ich jeszcze dostatek!

Piszcie na priv.
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline PiekneStopy

Odp: Książka "Niegodna" już dostępna
« Odpowiedź #49 dnia: 06 Sierpień, 2020, 13:39 »
Potwierdzam: NNN zdobył z legalnego źródła :) więc zapraszam do kontaktu i gorąco polecam.


Offline Arvena

Odp: Książka "Niegodna" już dostępna
« Odpowiedź #50 dnia: 06 Sierpień, 2020, 13:59 »
Dopiero teraz zobaczyłam wątek
Gratuluje wydania książki
Ja kończę swoje opowiadanie o SJ ale moja będzie beletrystyką, dzieje się w przyszłości. Mam pare pytań związanym z samym wydaniem książki. Czy mogę napisać na priv ?
Zle czynisz, jesli chwalisz, gorzej, jesli ganisz rzecz,ktorej dobrze nie znasz. " Leonadro Da Vinci


Offline Proctor

Odp: Książka "Niegodna" już dostępna
« Odpowiedź #51 dnia: 06 Sierpień, 2020, 14:05 »
Czy można kupić książkę w PDF?


Offline PiekneStopy

Odp: Książka "Niegodna" już dostępna
« Odpowiedź #52 dnia: 06 Sierpień, 2020, 14:09 »
Nie, nie zdecydowałam się wydać e-booka w PDF.


Offline Sinéad

Odp: Książka "Niegodna" już dostępna
« Odpowiedź #53 dnia: 06 Sierpień, 2020, 16:36 »
Nie, nie zdecydowałam się wydać e-booka w PDF.

Hej, mam nadzieję że weźmiesz pod uwagę wydanie e-booka. Strasznie chcę przeczytać Twoją książkę ale jakby w domu ktoś to znalazł ... byłby niezły dym! Myśle ze jest sporo osób które z różnych względów nie mogą posiadać papierowej wersji a e-book na telefonie można zabezpieczyć hasłem.

Jak będzie tylko papierowa to i tak planuję ją zdobyć ale będzie trzeba się nakombinować żeby przeczytać poza domem. Pozdrawiam😉
2018 - p.i.m.o.


Offline Asenata

Odp: Książka "Niegodna" już dostępna
« Odpowiedź #54 dnia: 06 Sierpień, 2020, 22:48 »
Książka wspaniała! Połknęłam w 2 wieczory niczym najlepszy serial. Współczuję dzieciństwa, moje nie było aż tak traumatyczne, rodzice się starali, mimo to nieraz śnili mi się ludzie wyłupujący oczy jak Samsonowi. Mimo ich starań wychowanie w org to koszmar, nie wspominając o małżeństwie czy innych kwestiach, które jak widać dotknęły każdego - a ja naiwna myślałam, że tylko ja mam problem, bo "pewnie za mało głoszę...". Każdej, dosłownie każdej sytuacji doświadczyłam. Marzy mi się film fabularny na jej podstawie. Chylę czoła za trud oraz znakomitą, prostą koncepcję, którą konsumuje się niczym rozkoszny deser. Myślę, że wiele opisanych osób miałam okazję poznać. Dziękuję!


Offline PiekneStopy

Odp: Książka "Niegodna" już dostępna
« Odpowiedź #55 dnia: 07 Sierpień, 2020, 11:24 »
Moi Mili, jeśli ktoś z Was może i ma chęć bardzo proszę o dodanie opinii o książce na portalu czytelniczym "Lubimy czytać".

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4936607/niegodna


Offline Takajaja

Odp: Książka "Niegodna" już dostępna
« Odpowiedź #56 dnia: 07 Sierpień, 2020, 12:35 »
Ja dopiero zaczełam czytać...
Zapowiada się świetnie juz od pierwszych rozdziałów!

Opisik umieszcze na portalu jak tylko dokończe 😉


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Książka "Niegodna" już dostępna
« Odpowiedź #57 dnia: 08 Sierpień, 2020, 20:00 »
Chętnie bym kupił tę książkę a nie mogę. Może chociaż wrzućcie tutaj kilka stron w charakterze próbki żeby zainteresowani mogli się zapoznać?..
nihilista


Offline PiekneStopy

Odp: Książka "Niegodna" już dostępna
« Odpowiedź #58 dnia: 08 Sierpień, 2020, 20:23 »
Wrzucony jest jeden rozdział na początku wątku, jeden też jest na stronie www.martapaw.pl


Offline Takajaja

Odp: Książka "Niegodna" już dostępna
« Odpowiedź #59 dnia: 09 Sierpień, 2020, 12:30 »
PiękneStopy,
Jestem w trakcie czytania twojej ksiązki, ale nie daje mi spokoju pytanie:

Czy twoja rodzina czytała ksiązkę? Jakie są ich reakcje?
Pytam zwłaszcza o twoje rodzeństwo np.siostrę,ktora nie została SJ